Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum take out containers ] bij elkaar passen 1116 producten.
Van de het Aluminiumstrook van kleurenchannelume van het de Spiegelaluminium de Rol van de het Kanaalbrief
| sleutelwoord: | De Strook van het Channelumealuminium, de Brievenrol van het Aluminiumkanaal, Aluminiumrol voor Kana |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
5051 5083 6061 Aluminiumblad dik 02mm 03mm 04mm 05mm 07mm 08mm
| Sleutelwoord: | aluminiumplaat 5051 5083 6061, dik 03mm 04mm 05mm aluminiumblad, 08 mm-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3003 H22 Diamantenplaat Metalen Aluminium Diamantenplaat voor vrachtrijtuigen
| Verpakking Details: | Standaard zeewaardige houten palletverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 7-20 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Ronde bakplaten voor pizza's van aluminiumfolie / diensten met plastic / folie / papieren deksel
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Cuatom Order: | Accepteer |
| Gebruik: | Huishoudelijk gebruik, wegnemen |
H18 1050 3003 5052 4.0mm Kleur Met een laag bedekt Aluminiumblad
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
200 ml 260 ml wegwerpfolie Baking Egg Tart Cake Cups Aluminiumfolie Tart Pan
| Grondstoffen: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Dikte: | 0.06mm, 0.08mm, op maat |
1100 Aluminium Cirkelplaat Aluminium Ronde Plaat Voor Kookgerei
| Cijfer: | 1050, 1060, 1100, 3003, etc. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.3-6 mm |
Yoghurtdekselfolie 8011 Antibacterieel Veiligheid en Hygiëne
| Alloy: | 8011, etc |
|---|---|
| Temper: | O, etc |
| Thickness: | 0.012-0.1mm, etc |
De Schijvencirkels van het diepe Tekeningsaluminium voor Cookware-Werktuigen
| productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Gepersonaliseerde hardheid Anodiserende aluminium schijven
| Dikte: | 0.136.5mm |
|---|---|
| Hardheid/Tolerantie: | Op maat |
| Toepassing: | Industrieel, automobiel, kookgerei, enz. |

