Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum take out containers ] bij elkaar passen 1116 producten.
Folie Gastronorm Trays 2400ml Heavy Duty Full Large Size Aluminium Folie Tray
| Naam: | 2400 ml Folie Gastronorm Trays |
|---|---|
| Volledig uit: | 308 x 208 mm |
| Top in.: | 304x192 mm |
Zwarte lijm Aluminium polyester laminerende buis PET+HDPE+VMPET film
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Grondstoffen: | PET+HDPE+VMPET |
| Identificatie: | 76 mm |
Aluminiumfolie Mylar AL+PET Koperkleurige enkelzijdige voor kabelscherming
| Structuur: | AL + PET |
|---|---|
| Kleur: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Snijbreedte: | ≤1600mm |
O-H112 Bui 1050 Aluminium 1100 om Plaat voor Cookware
| productnaam: | Aluminiumcirkel/Schijf |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
2000mm Breedte 1200 1100 Aluminiumlegering voor Plafond
| Naam: | Aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong:: | China |
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
0.2mm H24 1060 de Stroken van het Aluminiummetaal voor Bouwnijverheid
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong:: | China |
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
1 de duim Brede Rol van de het Aluminiumstrook van 5XXX 5251 H22
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1000 Reeksen 4.0mm H22 1060 Dunne het Aluminiumplaat van Metaalstroken
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Strook 1050 H24 van het de industrie Decoratieve Scheurende 0.2mm Aluminium
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Van het de Rolaluminium van de aluminiumgoot van de het Kanaalbrief de Rol van het de Rolaluminium voor Goot
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

