Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum take out containers ] bij elkaar passen 1116 producten.
SGS-gecertificeerde legering 5005 5052 5754 5083 6061 6063 T6 Aluminiumplaten
| Legering: | 1000, 3000, 5000, 6000 serie |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| Oppervlaktebehandeling: | Molenafwerking |
ASTM 5005 Plaat 2mm van het 5083 Legeringsaluminium 3mm 5mm 10mm Dikke Aluminiumplaat voor Marine
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaat, 5005 Aluminiumplaat, 5083 Aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Aluminiumlegering: | A5052, A5005, A5083, A5754 |
Aluminium 1100 1050 1060 3003 3004 om met een laag bedekte het Aluminiumcirkel van de Schijfcirkel Plaat voor Cookware-Werktuigen
| Sleutelwoord: | met een laag bedekte Aluminiumcirkel, aluminiumcirkel voor werktuigen, de schijf van de aluminiumcir |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
Aluminium Diamantbonenpatroon in teken 3003 5052 Aluminiumplaat
| Productnaam: | Aluminium diamant geruite plaat |
|---|---|
| Legering: | 1050 1060 1100 1070 3003 5052 |
| Woedeaanval: | O H18 H22 H24 H26 |
Hoogwaardige aluminiumplaat 1050/1060/1100 Hoogtemperatuurwarmtebescherming 6063 Aluminiumplaat
| Productnaam: | Aluminiumplaat |
|---|---|
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
| Proefproef: | Vrij |
Gekleurde aluminium diamantenplaat 1060 1100 3003 5052 5754 loopvlak Aluminium checkplaat
| Legering/kwaliteit: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
Aluminiumplaat van de 1000-serie Aluminiumplaat Industrieel puur aluminium
| Materiaal: | 1000-serie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Volledige grootte plaat 240 oz Aluminium folie cake pan voor bakken
| Grondstoffen: | Aluminiumfolielegering |
|---|---|
| Gevel: | 80 |
| Capaciteit: | 240.0 oz |
8" 10" 12" 15" verkeersbord Aluminium schijf 1060 H18 Aluminium ronde cirkel
| naam: | Aluminium schijf |
|---|---|
| Graad: | 1050 1060 1070 1100 |
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
Foliëgravure 8011 0,009-0,2 mm Gravureerde aluminium voor haarverzorging
| Grondstoffen: | aluminiumfolie 8011 |
|---|---|
| Breedte: | 10 tot en met 1300 mm |
| Lange: | Ieder |

