Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum take out containers ] bij elkaar passen 1116 producten.
10 20 50 PCS Voedingsmiddelen voor eenmalig gebruik Kleine aluminiumfolie Voedingsmiddelen met deksel
| Standaard: | ASTMB209, EN573-1S, enz. |
|---|---|
| Grootte opties: | 10, 20 en 50 stukken containers |
| Grootteverschillen: | van 130x100 mm tot 370x270 mm |
2.25 lb aluminium folie voedselcontainer rechthoekige foliebak met helder koepel deksel
| legering: | 8011 aluminium |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 ml |
| Gewicht: | 2.25lb. |
20ft langwerpige aluminium voedselfolie container wegwerpfoliebakken met folie deksel
| Productnaam: | YSA-RE185 |
|---|---|
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie |
| Grootte: | 185x135x50 mm |
Aluminiumfolie Voedselcontainer Rechthoekige Aluminiumbroodbakplaat
| legering: | 8011 3003 |
|---|---|
| Proefproef: | vrij |
| Graad: | Voedingswaarde |
Rectangular wegwerp aluminium folie voedselcontainer met opvouwbaar deksel Perfect voor restaurant uitstapjes, catering evenementen en maaltijd voorbereiding
| naam: | RE195D |
|---|---|
| Legering/Rang: | 3004, 8011, enz. |
| Volume: | 900ml |
Aluminium uithaalcontainers 450 ml 500 ml 750 ml folie tin trays Aluminium om te gaan containers
| Materiaal: | 99% puur aluminiumfolie |
|---|---|
| legering: | 3003, 3004, 8011, enz. |
| Type: | Rechthoek |
Nr. 6A Recyclebaar aluminiumfolie mini broodpan 670 ml wegwerpfoliebak Aluminiumfolie voedselcontainer met plastic deksel
| Productnaam: | YSA-RE205 |
|---|---|
| Grootte: | 205 x 110 x 55 mm |
| Dikte: | 0.057mm |
30-600 mm Lange wegwerpvoedselcontainers van aluminiumfolie voor voedselverpakking
| Rijmateriaal: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O |
| Grootte: | 200+ maten kunnen worden aangepast |
F1 8342 450 ml wegwerpcontainer van aluminiumfolie met deksel
| Naam: | F1 8342 450 ml wegwerpcontainer van aluminiumfolie met deksel |
|---|---|
| Graad: | Voedingsmiddelen |
| Grootte: | 150*120*48mm |
Aluminiumfoliebak Platenfoliepannen Container voor voedselverpakkingen
| Grondstof: | 3003/8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Dikte: | 0.0150.2mm |

