Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 352 producten.
Geanodiseerd Aluminiumblad 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat voor Cookwares en Lichten
| Sleutelwoord: | Geanodiseerd Aluminiumblad, 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat, Aluminiumplaat voor Cookwa |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
DD Aluminiumplaat van gelijkstroom 99,5% 1050 6061 voor Diepe Tekeningskooktoestel
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 van het de Plaataluminium van het aluminiumblad Boot van de Plaatmarine grade aluminum plate for de Dikke
| sleutelwoord: | aluminium dikke plaat, plaat 5052, de mariene plaat van het aluminiumblad van het rangaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminiumrol 3003 H14 en 8011 Aluminiumrol 6061 7075 Aluminiumrollen
| sleutelwoord: | 8011 aluminiumrol, aluminiumrol 3003 h14,1100 3003 aluminiumrol 6061 7075 aluminiumrollen |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
5052 5754 Diamanten aluminium plaat / Gekauwde patronenplaat / Gedrukt geperforeerd aluminium plaat
| Cijfer: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Type: | Bord/spoel |
5 van de de Controleursplaat van het baraluminium van het het Patroonaluminium van het de Plaataa1100 Aluminium de Geruite Plaat voor Liftvloer
| Trefwoord: | Patroon aluminium plaat, aluminium geruite plaat voor Elevato, 5 bar aluminium checker plater vloer, |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O - H112 |
ASTM 6063 T6 Aluminiumplaat Aluminiumplaat voor het gebruik op schepen
| Reeks: | 6000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | T4, T6, T651, enz. |
| Dikte: | 0.156.0mm |
1000 en 3000 serie aluminium platen van hoge kwaliteit geschikt voor huishoudelijke apparaten, kunnen worden aangepast
| legering: | 1000, 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Breedte: | 20-3000 mm, enz. |
Geanodiseerd aluminium plaatblad 1060 1100 3003 5083 6061 1000 mm
| Breedte: | 1000mm1500mm |
|---|---|
| Certificaat: | ISO, SGS, BV |
| Bui: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
0.8mm 2mm 3mm Dunne 6xxx Aluminiumplaat 8x4' Aluminiumplaat 6061 T6
| Graad: | 6000-serie |
|---|---|
| Dikte: | 0.10-350 mm (contacteer ons voor de exacte waarde) |
| Breedte: | 100-2600 mm |

