Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 352 producten.
Het Bladbroodje 2.0mm 3,0 Mm-Aluminiumplaat 80mm X 200mm van het hoge Precisiealuminium Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Het Blad van het hoge Precisiealuminium, Aluminiumblad 2.0mm, Aluminiumblad 3.0 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
Blad 5083 van het douanealuminium 5086 de Boot van H321 H116 Marine Aluminum Plate Sheet For
| sleutelwoord: | de marine van de aluminiumplaat, het blad van het douanealuminium, 5083 mariene aluminiumplaat |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
2 mm 3 mm 4 mm Aluminiumplaat Marine Grade Alloy 6063 6061 Aluminiumplaat
| legering: | 6061 6063 |
|---|---|
| Temperatuur: | T6, T651, T4, T851, enz. |
| Dikte: | 0.10mm-350mm |
4x10 Metaal van het aluminiumblad 2mm 4mm Dikte 3003 5052 de Plaat van de het Aluminiumlegering van H112 5083 A6061 T6
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiumrol 1060 Aluminiumbroodje 6061 5052 het Broodje van het het Aluminiumblad van de Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | aluminiumbroodje 5005 5052,5005 h24-aluminiumrol, 5005 aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | dakbedekking, plafond, bekleding, goot, gevelmuur, etc. |
Leverancier 3003 van het aluminiumblad 5083 H111-de Bladenbroodjes van de Aluminiumplaat
| sleutelwoord: | de leverancier van het aluminiumblad, aluminiumplaat 5083 h111, het blad van de aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
De douane anodiseerde Zwarte Geanodiseerde het Aluminiumplaten en Broodjes van het Aluminium4x8 Aluminium Blad
| sleutelwoord: | geanodiseerd aluminiumblad, zwart geanodiseerd aluminiumblad, geanodiseerde het blad van het douanea |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
In reliëf gemaakt Diamond Aluminum Plate 6083 6063 de plaatblad van de aluminiumcontroleur
| Trefwoord: | Reliëf diamant aluminium plaat, aluminium geruite plaatplaat, geruite platen aluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3003 de geruite Plaat Noneslip van de Aluminiumlegering 5 van het Gevormde de Plaatbars Blad van de Aluminiumcontroleur voor Aanhangwagens
| SLEUTELWOORD: | 3003 de geruite Plaat van de Aluminiumlegering, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, 5 van de Gevorm |
|---|---|
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
3003 Aluminium Traanplaat 100mm 5-Balk Patroon Aluminium Plaat voor Aanhangers/Vloer
| Trefwoord: | 3003 de geruite Plaat van de Aluminiumlegering, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, 5 van de Gevorm |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112 |

