Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 361 producten.
0,1 mm aluminium strip 1050 1060 1070 1100 3A21 3003
| Oppervlaktebehandeling: | De molen eindigt, het Anodiseren, Poederdeklaag, het Borstelen, het Oppoetsen, Zand het Vernietigen, |
|---|---|
| Lengte: | Aangepast |
| Tolerantie: | ±0.02mm |
Voorverf van legeringsgraad 3003 3005 3105
| Kleur: | Ral-serie of aangepast |
|---|---|
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
| Certificaat: | ISO9001, SGS, CE, CTC |
0.5 mm Aluminiumstrook Aluminium spoelen Strook voor industriële gebouw verpakking
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Breedte: | 32600mm |
Kookgerei Aluminium schijf legering 1050 1060 1100 3003 3004 3104 5052
| Graad: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Thickness: | 0.15-6.5mm |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Legering: | 1000/3000/5000/6000/etc |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2 mm - 8 mm of aangepast |
Fabrieksleveranciers OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Aluminium cirkelplaat Aluminium legering cirkelplaat Plaatprijs
| Productnaam: | De Schijf van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O, H14, H16, H18 |
Aluminium 1100 1050 1060 3003 3004 om met een laag bedekte het Aluminiumcirkel van de Schijfcirkel Plaat voor Cookware-Werktuigen
| Sleutelwoord: | met een laag bedekte Aluminiumcirkel, aluminiumcirkel voor werktuigen, de schijf van de aluminiumcir |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
1060 3003 3004 5052 Voorgeverfde aluminium spoel Kleur coated spoel
| Kleur: | Ral-serie of aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | Dakwerk, Muurbekleding, Plafond, Adverterende Raad |
| Certificaat: | ISO9001, SGS, CE, CTC |
3000 serie hoogwaardige aluminium cirkel voor keukengerei H14
| Alloy: | 1050,1060,1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 80mm-1000mm (customer requirements) |
Direct Factory Sale of 1050 3003 Aluminum Roll 0.2-1.0mm Aluminum Coil Sheet for Roofing Building Material
| Legering: | 1000/3000/5000/6000/etc |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2 mm - 8 mm of aangepast |

