Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 361 producten.
3000/5000 Serie Chinese Fabrikant Levert 5 Bar & Diamant Aluminium Traanplaat Aluminium Plaat
| Trefwoord: | Diamantaluminium strookgaasplaat, kleurgecoate aluminiumplaat met reliëf, aluminium spoel met reliëf |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
| Woedeaanval: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
Dikte 0.1mm tot 6.0mm H12 H18 H24 H26 H28 Rol 1100 1060 1050 3003 5052 6063 van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 0.1mm tot 6.0mm aluminium spoel, H12 H18 H24 H26 H28 Aluminiumplaat/spiraal,1xxx ∼6xxx aluminium spo |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
2270ml Ovale aluminiumfolie Diner Plaat Vissen Panen Folie Grill BBQ Container
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
|---|---|
| Procestype: | Stempelen |
| Aanpassing: | Accepteer |
legering 1050 h24 3003 1100 Aluminium 4ft x 8ft Plate Metalen Aluminiumplaten
| legering: | 1050 1060 1100 3003 5052 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Breedte: | 1002600mm |
5052 geanodiseerd aluminiumplaat 2 mm 3 mm 4 mm Zwart Blauw Rood Roosgoud Plaat
| Graad: | 5052 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0,5-200 mm |
1100 1060 5052 3003 H14 Aluminiumplaat Dikte Aluminium 3003 Plaatplaat
| Graad: | 1000 3000 5000 6000 |
|---|---|
| Type: | Blad |
| Temperatuur: | O-H112 |
1060 Aluminium cirkelplaat Aluminium ronde plaat voor lampenbescherming
| Klasse/legering: | 1050, 1060, 1100, 3003, etc. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.3-6 mm |
Aluminiumplaat voor honingraat paneel onderplaat 0,1 tot 2 mm hoge sterkte duurzaam aanpasbaar
| legering: | 1100, 3004, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | H19, enz. |
| Dikte: | 0,1-2 mm |
Geverfd RAL Kleur 1060 3003 3004 5052 PVDF PE Voorverfd Kleurbedekt Aluminium spoelen Platen
| Pakket: | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
| Verpakkingen: | PE, PVDF |
1000 3000 5000 serie Stucco 0,3-0,8 mm Oranje Schil Aluminium Gedrukt Plaat
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |

