Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 361 producten.
3003 HO Aluminum Strip For Flex-Pijprol 1.0mm de Strook van de Aluminiumverdeler
| Legering: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
3mm 1050 5052 In reliëf gemaakte Aluminiumrol voor Bouwdakwerk
| Productnaam: | In reliëf gemaakt Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Vijf Bars In reliëf gemaakt Aluminiumblad 3003 3103 Geruit Aluminiumblad
| Productnaam: | In reliëf gemaakt Aluminiumblad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Bui: | O-H112 |
Aluminium ronde schijf 1050 1060 1100 H14 Aluminium cirkel voor pot
| Naam: | Aluminium schijf |
|---|---|
| Graad: | 1050 1060 1100, enz. |
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
1060 0.3mm 0.6mm 1.2mm de Voorraad van het de Rolbroodje van het Diktealuminium
| SLEUTELWOORD: | Koudgewalste aluminium spoelen, aluminium spoel voor dakbedekking |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Hoogwaardige aluminiumplaten voor keukengerei Duurzaam, milieuvriendelijk en aanpasbaar
| legering: | 1000, 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H18, H22, H24, H26 |
| Breedte: | 20-3000 mm, enz. |
Aluminiumplaten van hoge kwaliteit voor flesdeksels voor dranken 8011/3105/5052/5657
| legering: | 3000,5000,8000 serices |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H19, H22, H24, H26 |
| Breedte: | 20-3000 mm, enz. |
van het de Diktealuminium van 1xxx 3xxx 5xxx 0.30.7mm van de de Versieringsrol van het het Aluminiumkanaal het Broodje van de de Brievenrol
| sleutelwoord: | het aluminiumrol van 1xxx 3xxx 5xxx, de Rol van de Aluminiumversiering, het broodje van de aluminium |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
1050 2mm 1100 3003 Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol voor Kanaalbrief
| sleutelwoord: | 1050 2 mm-aluminiumrol, aluminiumrol voor kanaalbrief, kleur met een laag bedekte aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
4mm 6mm Aluminiumrol het Bladbroodje van het 6000 Reeksenaluminium
| Sleutelwoord: | 6061t6 aluminiumblad, de rolbroodje van het aluminiumblad, het aluminium van het metaalblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |

