Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 361 producten.
Van het het Dakwerkblad van de aluminiumlegering Aluminium 3003 3105 3xxx-Aluminiumblad voor Dak
| Sleutelwoord: | 3105 aluminiumblad, 3xxx-aluminium 3003 blad, aluminiumblad voor dak |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Van het de Rolaluminium van de aluminiumgoot van de het Kanaalbrief de Rol van het de Rolaluminium voor Goot
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Gekleurde aluminium diamantenplaat 1060 1100 3003 5052 5754 loopvlak Aluminium checkplaat
| Legering/kwaliteit: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
8011 1235 1100 het Jumbobroodje van de Aluminiumfolie 0,08 - 0.15mm Voedselrang
| Sleutelwoord: | De aluminiumfolie rolt voor Verpakking, Aluminiumfolie 35 Micron, Aluminiumfolie 1235 215 mm |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Douane 0.3mm 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm de 4mm Dikke Plaat van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | aangepaste aluminiumplaat, aluminiumplaat van 2 mm tot 3 mm dik, aluminiumplaat van 4 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
van het de prijsaluminium van de aluminiumrol van de het Kanaalbrief de Rol van het de Rolaluminium voor Goot
| sleutelwoord: | aluminiumrol voor goot, de brievenrol van het aluminiumkanaal, de prijs van de aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3003 H22 Diamantenplaat Metalen Aluminium Diamantenplaat voor vrachtrijtuigen
| Verpakking Details: | Standaard zeewaardige houten palletverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 7-20 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Decoratieve 1xxx-serie LED-verlichting met gecoate aluminiumstrook 0.2 mm dikke aluminium spoel
| Aluminiumlegering: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
| Dikte: | 0,2-8,0 mm |
1100 3003 1050 3005 3105 de Poolse Ronde Schijf van de Aluminiumcirkel voor Cookwares-Pan
| Productnaam: | de schijf van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel 1100, de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |
plaat 5 bar 1000 van de aluminiumcontroleur van het Aluminium Geruit Plaat en Blad Gewicht
| SLEUTELWOORD: | plaat 5 bar 1000 van de aluminiumcontroleur, plaat 1000 van de aluminiumcontroleur, Aluminium Geruit |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

