Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 361 producten.
T6 geanodiseerde aluminiumplaat strip spoel aangepast formaat
| Pakket: | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Vorm: | Plaat, Blad, Rol |
| Kleur: | Gouden zilver, Champagne, Zwarte, Brons, Enz. |
Het Aluminium 1mm 0.5mm Diktelegering 1050 van het dakblad 1100 3003 3105 Aluminiumbladen
| sleutelwoord: | 3105 aluminiumblad, het aluminium van het dakblad, aluminium 1050 legering 1100 3003 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Voorraad 1050 van het aluminiumblad 1060 1100 3003 5005 5052 5083 5754 6061 6082 t6-Molen beëindigt Aluminiumbladen Ajman
| Sleutelwoord: | voorraad 5052, aluminiumblad 6082 t6, ajman aluminiumbladen van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De Schijfplaat 1100 van de aluminiumcirkel 1050 1060 3003 5052 Aluminiumcirkel voor Cookware Pan Pot Utensils
| Sleutelwoord: | aluminiumcirkel, de schijf van de aluminiumcirkel, 1100 aluminiumcirkel |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
5052 6061 SGS de Plaat T6 6063 7075 2mm 3mm 4mm van het Aluminiumblad
| Dikte: | 0.1mm20mm |
|---|---|
| Breedte: | 10mm-2200mm |
| Lengte: | vanaf uw vereisten |
De zwarte van de het aluminiumdiamant van Diamond Plate Sheets 4x8 van het de plaataluminium geruite plaat
| sleutelwoord: | Zwart Diamond Plate Sheets, Aluminium Geruite Plaat, 4x8-Aluminium Diamond Plate |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.15mm5mm |
5052 3000 Reeksen het loopvlakplaat 2mm van het 5 baraluminium de plaat van de aluminiumcontroleur
| Productnaam: | betreedt de aluminium geruite plaat, 5 baraluminium plaat, 2mm de plaat van de aluminiumcontroleur |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
8x4 het aluminium van de de Ruitplaat van het bladaluminium betreedt plaat 2mm de zwarte plaat van de aluminiumcontroleur
| Merk: | YONGGSHENG |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
| Woedeaanval: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
Blad 3003 3004 3005 H22-Aluminium Diamond Plate Sheets van de aluminium Geruit Plaat
| Trefwoord: | Aluminium diamantplaatplaten, 3003 aluminium geruite plaatplaat, 3005 aluminium geruite plaatplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
| Woedeaanval: | O - H112 |
5.0mm Aluminium Diamond Plate Sheet 5754 de Plaat van de Aluminiumcontroleur
| Productnaam: | Aluminium diamantplaatblad |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O - H112 |

