Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 361 producten.
De Molen van de Rolhenan van het lage Prijsaluminium beëindigt Broodje 5052 van het Aluminiumblad 5083 het Aluminiumrollen van H26 5754
| Sleutelwoord: | Goedkope aluminium spoel,aluminium spoel henan,aluminium spoel 5052 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | 5005/5052/5083/5086/5182/5754/5454/5A06/5A05/5251 |
3003 3004 3105 Jumbobroodje 38 Micron 300mm Aluminiumfolie 12x1000 van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie roll Jumbo, aluminiumfolie 38 micron |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
De Foliebroodje van het 35 Micronaluminium voor Voedsel Verpakking 1235 18 Duim Brede Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | De aluminiumfolie rolt voor Verpakking, Aluminiumfolie 35 Micron, Aluminiumfolie 1235 215 mm |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Gedrukte metalen platen, bekleed met aluminium spoel 3003 3104 3105 H16 4 x 8 spoelrol
| legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.2-6.5 mm |
8011 O 55mic 70mic Dikte Aluminium strip folie voor flexibele kanaal
| legering: | 8011 O |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Dikte: | 0.0045-0,2 mm, enz. |
De Rolpe PVDF van het hoge Precisiekleur Met een laag bedekte Aluminium Legering 6.5mm T851
| Naam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
Lage Prijslegering 1050 1060 1070 1100 Aluminiumstrook van 3A21 3003 3103 3004 5052 8011 in Rol (alustrook)
| Sleutelwoord: | De Rol van de 1100 Aluminiumstrook, de rolaluminium van de kanaalbrief, 1050 1060 de rol van de alum |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
Jumbo van het het Aluminiumkanaal van de Rolaluminiumfolie de Brievenrol 1100 1050 1060 Aluminiumrol voor Goot
| Sleutelwoord: | Jumborolaluminiumfolie, de Brievenrol van het Aluminiumkanaal, 1100 Aluminiumrol voor Goot |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| aluminiumlegering: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
De Rolfabrikant 5052 van het 5000 Reeksenaluminium 5754 5083 5005 5182 de Rolstrook van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | aluminiumrol 5052, de Rol van het Aluminiumblad, de strook van aluminiumrollen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | 5005/5052/5083/5086/5182/5754/5454/5A06/5A05/5251 |
Roestvrije 1100 Schijven van Cirlce van de Aluminiumlegering 80 - 1000mm met Dikte 0.1mm
| Toepassing: | Potten, Pannen, Braadpannen Enz. |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Diameter: | 801000mm |

