Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum laminate film ] bij elkaar passen 70 producten.
AL/PET Aluminiumfolie gelamineerde polyesterfilm legering 8079 in zilveren blauwe koper kleuren Ideaal voor kabelbescherming/leidingsdraad
| Treksterkte: | ≥50MPa |
|---|---|
| Materiaal: | AL+PET+EMAA |
| Woedeaanval: | Zacht |
Aluminium Plastic Composite Film AL+PET Honeycomb Laminated Isolation Waterdicht
| Kleur: | Aangepast patroon |
|---|---|
| Identificatie: | 38/53/76/152 mm |
| Overdosis: | ≤700mm |
Laminatie en voedselverpakking Aluminiumfolie rol met een dikte van 0,006-0,2 mm En verwerking Service Punching Ideaal voor commerciële
| Surface: | Smooth |
|---|---|
| Certificate: | SGS, ISO, RoHS, Etc. |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
Gecertificeerd aluminiumfolie rollen legeringsmateriaal met snijservice voor voedselverpakkingsisolatie en industriële
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |
Aluminiumfolie rol aluminiumfolie bubbel witte pe film dikte 0,006 tot 0,2 mm sterke flexibele beschermlaag
| Sample: | Free |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
Legeringskleur Met een laag bedekte PE PVDF Aluminiumrol 3003 3005 Metaalbroodje
| Dikte: | vanaf uw vereisten |
|---|---|
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
| Rolidentiteitskaart: | vanaf uw vereisten |
Geschilderde PVDF kleur gecoate PE aluminium spoel 1060 3003 3004 5052
| Deklaag: | PE, PVDF, |
|---|---|
| Rolidentiteitskaart: | vanaf uw vereisten |
| Dikte: | Vanaf uw requiremnets |
Goud aluminium folie Lunchbox Container 450 ml 600 ml Aluminium folie Food Grade
| legering: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O |
| Dikte: | > 0,05 mm |
Zwarte lijm Aluminium polyester laminerende buis PET+HDPE+VMPET film
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Grondstoffen: | PET+HDPE+VMPET |
| Identificatie: | 76 mm |
Dubbele polyëter PET-film en aluminiumfolie-laminaat voor isolatie waterdicht
| Kleur: | Mat zwart |
|---|---|
| Structuur: | PET+AL+PET |
| Identificatie: | 76/152 mm |

