Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum laminate film ] bij elkaar passen 70 producten.
Corrosieweerstand de Rol van de 11 Micronaluminiumfolie voor Keuken
| Sleutelwoord: | 7 micronaluminiumfolie, foliedocument aluminiumfolie, aluminiumfoliebroodje voor keuken |
|---|---|
| Legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Document de Prijs van het Aluminiumfoliebroodje per Ton 35 Micronaluminiumfolie voor Voedselcontainers
| Sleutelwoord: | 35 micron aluminiumfolie, aluminiumfolie rol prijs, aluminiumfolie voor voedselcontainers |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
8006 8011 8021 8079 Aluminiumfoliedocument de Folie van het de Rangaluminium van het Broodjesvoedsel voor Voedselverpakking
| Sleutelwoord: | Het Aluminiumfolie van de voedselrang, Aluminiumfoliedocument Broodje, Aluminiumfolie voor Voedselve |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
5052 aluminiumfoliebroodje 0.6mm 0.8mm de Jumbo van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | 5052 het Jumbobroodje van de aluminiumfolie, 5052 Aluminium Foll, 0.6mm Aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (volgens klantenvereisten) |
1050 3003 Medische het Voedselrang 500mm van het 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje
| Sleutelwoord: | 1050 Aluminiumfolie, 8011 Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 3003 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Aluminiumfolie Voedingsmiddelenkoekfolie
| Legering: | 8011 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O, H12, H14, H18, H24, H22, enz. |
| Dikte: | 12mc |
8011 H24 Aluminiumfolie met een dikte van 10 microgram in voorraad Jumbo roll voor verpakking
| Legering: | 8011 |
|---|---|
| Woedeaanval: | H24 |
| Dikte: | 0,01 mm |
Lange 30-600 mm Aluminiumfolie lunchbox >0,05 mm Dikte Perfect voor eisen
| Proefproef: | Vrij |
|---|---|
| Hoogte: | ≤120mm |
| Materiaal: | 3003 3004 8011, enz. |
Aluminiumfolie rolbreedte 10 mm 1500 mm gespecialiseerd voor verpakking
| Legering: | 1235, 8011 |
|---|---|
| Dikte: | 5-9 micron |
| Woedeaanval: | O ~ H112 |
1000 en 3000 serie architectonische buitenkleur aluminium spoelen, kleur blijft tien jaar behouden, lichtgewicht en milieuvriendelijk
| Legering: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, etc. |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2-3 mm |

