Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum laminate film ] bij elkaar passen 70 producten.
Warm smelten kleefmiddel Aluminiumfolie gelamineerde polyesterfilm Aluminiumfilm Al PET Polyesterfilm Gratis monster voor kabelscherming
| Dikte: | 0.02 tot en met 0,15 mm |
|---|---|
| Treksterkte: | ≥50MPa |
| Woedeaanval: | Zacht |
CPP/AL/PET aluminiumfolie gelamineerde verpakkingsfolie Drie lagen
| Kleur: | Zilver, zwart, op maat |
|---|---|
| Structuur: | CPP/AL/PET |
| Overdosis: | ≤700mm |
Blister Barrier Foils Koudvormende aluminiumfolie voor farmaceutische verpakkingen
| Materiaal: | Aluminiumfolie gelamineerde polyfolie |
|---|---|
| Dikte: | 30-200 micron of kan worden aangepast |
| Type: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Voedselrang 8011 3003 van de Prijsalmunium van het Aluminiumfolie Jumbobroodje van het de Foliebroodje Aluminiumfoliëndocument
| Sleutelwoord: | het document van het broodjesaluminiumfoliën van de almuniumfolie, voedselrang 8011 prijs van het 30 |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Van het de Aluminiumfolie Jumbobroodje van aluminiumfolieimporteurs het Document van het het Huishoudenaluminium Folie voor Voedsel
| Sleutelwoord: | aluminium container folie film jumbo, aangepaste aluminiumfolie, aluminiumfolie rol prijs, |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
8006 de Jumbo van het 8011 Aluminiumfoliebroodje voor identiteitskaart 76mm van Voedselcontainers
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor Voedselcontainers, het broodjes gouden, gouden aluminiumfolie van de aluminiumfo |
|---|---|
| Legeringstype:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Binnenkernmaterialen: | Aluminiumkern, enz. |
8011 van de de Rang Jumboaluminiumfolie van het legeringsvoedsel het Broodjeslaminering
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie Jumbobroodje, de walserij van de Aluminiumfolie, de Folie van het de Rangaluminium va |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
0.2mm 1100 3003 Aluminiumfoliebroodje voor Voedsel Verpakking
| Sleutelwoord: | 0.006 - 0.2mm Aluminiumfolie, Aluminiumfolie in Broodjes, het aluminiumfolie van China |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Voedselrang 1070 1050 Aluminiumfoliebroodje 0.2mm Dikte
| Sleutelwoord: | aluminiumfoliefabrikanten, aluminiumfolie voor voedselcontainers, het broodjesgoud van de aluminiumf |
|---|---|
| Legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
De Broodjesjumbo 1235 3003 5052 van het foliealuminium 8006 8011 Aluminiumfolierol
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, de broodjes van het foliealuminium, Aluminiumfolierol |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |

