Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum laminate film ] bij elkaar passen 70 producten.
Helderblauwe aluminium polyester laminatiefilm voor verpakkingen
| Structuur: | Alfolie + PET |
|---|---|
| Kleur: | Bright Blue, aanpassing |
| Snijbreedte: | ≤1600mm |
Flexible duct laminating film van dubbelzijdig aluminiumfolie polyester
| Structuur: | AL + PET + AL |
|---|---|
| Kleur: | Slipper |
| Snijbreedte: | ≤1600mm |
AL+PET+PVC Houtkorrel Isolatie Aluminium Polyester Laminatie Film
| Kleur: | Houtkorrels |
|---|---|
| Identificatie: | 76 mm |
| Overdosis: | ≤700mm |
AL/PET/EMAA enkelvoudige zelfklevende kabel omhulsel Mylar gelamineerde film
| Kleur: | Aangepast blauw, |
|---|---|
| Structuur: | AL/PET/EMAA |
| Overdosis: | ≤700mm |
Eenzijdige witte aluminium polyester laminerende luchtleidingsfilmrol
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Identificatie: | 76 mm |
| Overdosis: | ≤700mm |
AL/PET EMAA Gelamineerde Aluminiumfolie Polyester Film die Treksterkte Biedt voor Kabelafscherming, Industriële Verpakkingen en Thermische Isolatie
| Treksterkte: | ≥50MPa |
|---|---|
| Steekproef: | Vrij |
| Legering: | 8006, 8011,8079 |
Afdrukverpakkingsfolie AL+PET-laminerende eenzijdige melkfolie
| Kleur: | Melkachtig |
|---|---|
| Snijbreedte: | ≤1600mm |
| Inwendige diameter: | 76 / 152 mm |
Glad oppervlak met een dikte van 10-20 micron, 0,006-0,2 mm film, biedt uitstekende barrière-eigenschappen en prestaties in productieprocessen
| Application: | Cigarette Packaging, Lamination And Food Packaging, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |
Laminatiemateriaal voor industriële verpakkingen
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Structuur: | AL+PET |
| Identificatie: | 76/152 mm |
8021 8079 Aluminiumfolie voor batterij-oppervlakteverpakking aluminium-kunststof composietfolie 0,016 0,05mm
| Alloy: | 8021, 8079, etc |
|---|---|
| Temper: | O, etc |
| Thickness: | 0.016-0.05mm |

