Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum coil for roofing ] bij elkaar passen 267 producten.
Aluminiumrol 1060 Aluminiumbroodje 6061 5052 het Broodje van het het Aluminiumblad van de Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | aluminiumbroodje 5005 5052,5005 h24-aluminiumrol, 5005 aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | dakbedekking, plafond, bekleding, goot, gevelmuur, etc. |
Aluminiumplaat 3003 1050 1100 h14-Aluminiumblad 0.3mm de Plaat van het Plaataluminium voor Dak
| Sleutelwoord: | aluminiumplaat 3003,aluminiumplaat 1050,aluminiumplaat voor dak |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminiumrol 5086 5a02-Aluminiumbroodje 5052 van de het Aluminiumrol van h32 5005 h24 het Broodje van het het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | aluminiumbroodje 5005 5052,5005 h24-aluminiumrol, 5005 aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
Legering 6063 6061 van de het Aluminiumrol van t6 t4 van het het Aluminiumblad het Broodjesvoorraad
| Sleutelwoord: | 6063 6061 het aluminiumrol van t6 t4, 6061 het broodje van de aluminiumlegering, aluminiumrol 6063 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
Blad 5754 5052 5083 6061 6083 het Blad van het Plaat 8 x 4 van de aluminiumrol Aluminium van de Aluminiumlegering
| sleutelwoord: | 8 x 4 aluminiumblad, aluminiumblad 5754, blad 5052 van de aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
1060 3003 3004 3005 5052 PVDF, PE Voorgeverfde, in kleur gecoate aluminium spoelen / plaat
| Legering/Rang: | 1060 1100 3003 3005 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.2mm6.5mm |
3mm 1050 5052 In reliëf gemaakte Aluminiumrol voor Bouwdakwerk
| Productnaam: | In reliëf gemaakt Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1060 1070 PE PVDF het Aluminiumrol van Deklaagdiamond orange peel stucco embossed
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O - H112 |
| Dikte: | 0.15mm5.0mm |
Hoogglans geverfde aluminium spoel Aangepaste breedte 100-1600 mm 3,0 mm
| Dikte: | 0.23.0mm |
|---|---|
| Rolidentiteitskaart: | 200/300/400/500, enz. |
| Breedte: | 1001600mm |
5000-serie legeringskleur aluminium voorgeverfde gecoate aluminium spoel
| Legering/Rang: | 5052 5652 5154 5254 5454 5083 5754 5A02 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Breedte: | 10mm1600mm |

