Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum coil for roofing ] bij elkaar passen 267 producten.
1000 & 3000 Series PVC-gecoate aluminium spoel 0,6 mm Houtkorrel aluminium spoel voor goot dakwand
| Legering: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, etc. |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2-3 mm |
Beschermingsdikte PVDF 25 micron 1050 1060 Aluminium spoel
| Legering/Rang: | 1050 1100 3003 3105 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.022-3.0 mm |
Isolatie 1060 3003 3004 Aluminium spoel vel 0,45 mm 0,5 mm Voor buisverpakking
| legering: | 1050/1060/1100/3003/3004 |
|---|---|
| Temperatuur: | O - H112 |
| Dikte: | 0.1300mm |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 verften Gekleurde Met een laag bedekte de Rolstrook van het Aluminiumblad voor Dakwerk vooraf
| sleutelwoord: | De Rol van het aluminiumblad voor Dakwerk, Vooraf geverfte Gekleurde Met een laag bedekte de Rolstro |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
De kleur Met een laag bedekte PVDF-Rol van het Aluminiumblad voor Gootdakwerk
| productnaam: | Geschilderde Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1050 3003 8011 2.0mm 4.0mm van het het Broodjesaluminium van de Aluminiumrol het Dakwerkrol
| sleutelwoord: | aluminiumrol 8011, aluminiumrol 3003, het broodje van de aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Legering: | 1000/3000/5000/6000/etc |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2 mm - 8 mm of aangepast |
De witte Blauwgroene Kleur Met een laag bedekte Met een laag bedekte Rollen van Pvdf van de Aluminiumrol Verf
| sleutelwoord: | Witte Met een laag bedekte Aluminiumrollen, Blauwe Aluminiumrol, Pvdf-Aluminiumverf Met een laag bed |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
0.1mm - 6.0mm Rol 1 van de Aluminiumstrook - 8series-het Broodje van de Aluminiumrol van de Fabriek van China
| Naam: | Aluminiumrol |
|---|---|
| certificaat: | ISO, RoHS |
| Tolerantie: | Als eis van de klant |
5052 Gekleurde aluminium spoel Uitstekend uiterlijk 032 Aluminium spoel Aluminium geverfde spoel
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Breedte: | 20-2400mm |

