Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum coil for roofing ] bij elkaar passen 267 producten.
1100 aluminium spoel industriële kwaliteit puur 1 mm 2 mm 3 mm 5 mm Mill Finish
| Legering/Rang: | 1000-serie |
|---|---|
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Dikte: | 0,2-8,0 mm |
In voorraad 3003 3004 3005 Aluminiumfolie van legering rol Aluminium spoel Jumbo rol
| Naam van het product: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering van de serie 3000 |
| Dikte: | 6-20microns |
1000 en 3000 serie architectonische buitenkleur aluminium spoelen, kleur blijft tien jaar behouden, lichtgewicht en milieuvriendelijk
| Legering: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, etc. |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2-3 mm |
Kleurgecoate aluminium spoel 1100 H12 voor dakplaat
| Dikte: | 0.16.0mm |
|---|---|
| breedte: | 101600mm |
| Verpakkingen: | PE, PVDF |
Legeringskleur Met een laag bedekte PE PVDF Aluminiumrol 3003 3005 Metaalbroodje
| Dikte: | vanaf uw vereisten |
|---|---|
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
| Rolidentiteitskaart: | vanaf uw vereisten |
Geverfd RAL Kleur 1060 3003 3004 5052 PVDF PE Voorverfd Kleurbedekt Aluminium spoelen Platen
| Pakket: | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
| Verpakkingen: | PE, PVDF |
Vooraf geverfte PE PVDF 1060 3003 3004 5052 Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol voor Bouwmateriaal
| Verpakkingen: | PE, PVDF |
|---|---|
| Dikte: | 0.16.0mm |
| breedte/lengte: | vanaf uw vereisten |
1060 3003 3004 5052 Voorgeverfde aluminium spoel Kleur coated spoel
| Kleur: | Ral-serie of aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | Dakwerk, Muurbekleding, Plafond, Adverterende Raad |
| Certificaat: | ISO9001, SGS, CE, CTC |
Geschilderde PVDF kleur gecoate PE aluminium spoel 1060 3003 3004 5052
| Deklaag: | PE, PVDF, |
|---|---|
| Rolidentiteitskaart: | vanaf uw vereisten |
| Dikte: | Vanaf uw requiremnets |
3003 Aluminium flits spoel voor dak waterdichtheid 0,3 tot 8 mm dik, waterdicht, duurzaam en eenvoudig te installeren
| legering: | 3003, 3000-serie, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.3mm8mm |

