Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum coil for roofing ] bij elkaar passen 267 producten.
0.36mm Afrikaans aluminium tegel voor dakkleur gecoate aluminium spoel corrosiebestendig
| Legering/Rang: | 3009 5008 6005 9005 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.27 0.29 0.30 0.36 0.45 0.46mm |
Direct Factory Sale of 1050 3003 Aluminum Roll 0.2-1.0mm Aluminum Coil Sheet for Roofing Building Material
| Legering: | 1000/3000/5000/6000/etc |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2 mm - 8 mm of aangepast |
En573-1 de Rolpe van het gootdakwerk Geschilderde Aluminium Deklaag T851
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | Yongshengaluminium |
Vooraf geverfte van het het Aluminiumrol Geschilderde Aluminium van de Aluminiumrol Kleur Met een laag bedekte het Bladplaat
| Sleutelwoord: | Vooraf geverfte Aluminiumrol, Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol, de Geschilderde Plaat van het |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Gedrukte metalen platen, bekleed met aluminium spoel 3003 3104 3105 H16 4 x 8 spoelrol
| legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.2-6.5 mm |
O aan PE van H112 5.0mm PVDF Vooraf geverfte Aluminiumrol voor Openluchtdakwerk
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminiumrol 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 1050 1060 1100 aluminium spoel (3003 3105 aluminium spoel) 5052 6061 aluminium plaatrol |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3105 Prijs van de de Fabrieks de In het groot H14 H24 Rol van de Aluminiumrol
| sleutelwoord: | 3105 Aluminium Coils Prijs,6061 Aluminium Coil Groothandel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Gecoate aluminium spoel Aluminium plaat rol Fabriek PE PVDF Kleur coated aluminium spoel Voor ACP
| Naam van het product: | Kleurrijke aluminium rollen |
|---|---|
| legering: | 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
3003 3004 3005 Gekleurde aluminium spoelen voor gordijnen en plafonds in de bouwindustrie H14 H24
| Legering: | 3003, 3004, 3005, series, etc |
|---|---|
| Temper: | H14, H24, etc |
| Dikte: | 0.2-6mm, etc |

