Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum 5083 sheet ] bij elkaar passen 365 producten.
1 2 Grootte Folie 4 Extra Diep Stoom Tafel Pan Aluminium Stoom Tafel Roaster Pan
| Naam: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Top-out grootte: | 123⁄4 inch x 103⁄8 inch. |
| Top in grootte: | 113⁄4 inch x 91⁄2 inch. |
6 inch ronde mini pie pan 12 ounce aluminium folie potpie pannen
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Vorm: | Rond |
Eenmalige broilerpan grill grote BBQ-rooster voor het koken aluminium bak
| Naam van het product: | Grillpan met aluminiumfolie |
|---|---|
| Grootte: | 450 x 300 x 26 mm |
| Gewicht: | gram 56 |
Aluminium Diamantbonenpatroon in teken 3003 5052 Aluminiumplaat
| Productnaam: | Aluminium diamant geruite plaat |
|---|---|
| Legering: | 1050 1060 1100 1070 3003 5052 |
| Woedeaanval: | O H18 H22 H24 H26 |
SGS die Kleur lassen bedekte Geschilderde UV Bestand van de Aluminiumrol met een laag
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Douanealuminium 25mm 30mm Aluminiumschijf voor Pan Non Stick Rice Cookers
| Productnaam: | aluminium 25mm schijf, de rijstkooktoestellen van de aluminiumschijf, aluminiumcirkel voor pan niet |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |
1100 1050 1060 3003 3105 Oppoetsende van de de Cirkelplaat van de Aluminiumschijf het Aluminiumschijf voor Cookware
| Productnaam: | aluminiumcirkel 3003,1060 de schijf van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel om aluminiumplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
0.7mm 0.5mm 1050 H14 H24 Aluminium spoel voor thermische isolatie Aluminium huid
| legering: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0,5-200 mm |
De Rolpe PVDF van het hoge Precisie de Kleur Met een laag bedekte Aluminium Rol van de Aluminiumlegering
| SLEUTELWOORD: | Met een laag bedekte Aluminiumrollen, PE Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol, Pvdf-Aluminiumverf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
PVDF bedekte 1100 3003 3004 3105 5052 het Wit van het de Kleurenbroodje van de Aluminiumrol met een laag
| SLEUTELWOORD: | Met een laag bedekte Aluminiumrollen, Met een laag bedekte het Aluminiumrol van PVDF Kleur, 1100 Met |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |

