Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum 5083 sheet ] bij elkaar passen 365 producten.
Met een laag bedekte het poeder anodiseerde 1050 1060 1070 de Rol van het 1100 Aluminiumblad
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
1050 1060 1100 Aluminiumrol 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
5052 h32-de Aluminiumlegering rolt 3003 Aluminiumbroodje 1060 1100 de Rol van de Aluminiumgoot
| sleutelwoord: | 5052 h32-Rollen van de Aluminiumlegering, aluminiumbroodje, aluminiumrol voor goot |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Certificaat: | ISO, ROHS |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 verften Gekleurde Met een laag bedekte de Rolstrook van het Aluminiumblad voor Dakwerk vooraf
| sleutelwoord: | De Rol van het aluminiumblad voor Dakwerk, Vooraf geverfte Gekleurde Met een laag bedekte de Rolstro |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
Het Aluminium 1mm 0.5mm Diktelegering 1050 van het dakblad 1100 3003 3105 Aluminiumbladen
| sleutelwoord: | 3105 aluminiumblad, het aluminium van het dakblad, aluminium 1050 legering 1100 3003 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Het douanealuminium plateert 6061 van het het Aluminiumblad van T4 6063 6083 5754 5053 A5052 H32 de Rolbroodje
| sleutelwoord: | de platen van het douanealuminium, de rolbroodje van het aluminiumblad, het aluminiumblad van a5052 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Vooraf geverfte van het het Aluminiumrol Geschilderde Aluminium van de Aluminiumrol Kleur Met een laag bedekte het Bladplaat
| Sleutelwoord: | Vooraf geverfte Aluminiumrol, Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol, de Geschilderde Plaat van het |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1060 1050 1100 de Pvc Vooraf geverfte van het het Aluminiumblad van de Deklaagkleur Met een laag bedekte Rol Kleur voor Goot
| Sleutelwoord: | pvc bedekte aluminiumblad, aluminium met een laag bedekte met een laag rolgoot, aluminiumkleur met e |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
25mm de 30mm Ronde niet Stok van het Bladpan aluminum circle for pan van het Schijf1050ho A3003 Aluminium
| Productnaam: | aluminiumcirkel voor pan niet stok, 3003 aluminiumcirkel, 1050ho-het aluminium van de aluminiumcirke |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
7075 het Aluminiumlegeringen 7075 van het Aluminiumblad T651-Plaat voor Schipbodem
| Sleutelwoord: | 7075 Aluminiumblad, Aluminiumlegeringen 7075,7075 T651-Plaat voor Schipbodem |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |

