Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum 5083 sheet ] bij elkaar passen 365 producten.
Aluminiumrol 5086 5a02-Aluminiumbroodje 5052 van de het Aluminiumrol van h32 5005 h24 het Broodje van het het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | aluminiumbroodje 5005 5052,5005 h24-aluminiumrol, 5005 aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
Aluminiumrol 3105 1050 1060 1070 1100 3003 het Bladbroodje van het 5052 Aluminiumdakwerk
| Sleutelwoord: | aluminiumrol 3105, het Bladbroodje van het Aluminiumdakwerk, aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
6mm 3mm 2mm 1.5mm 3003 5005 de Plaat van het het Aluminiumblad van H34 5052 voor Aanhangwagens
| Sleutelwoord: | aluminiumbladen, aluminium het afdekken voor aanhangwagens, 5052 aluminiumbladen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3 de Cirkelplaat 1060 van het duimaluminium A3003-Aluminium om Schijf voor Pot
| Sleutelwoord: | aluminiumcirkel voor pot, rond schijfaluminium, het aluminiumcirkel van China |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
A3003 beëindigt de Molen van de Aluminiumschijf Deklaag voor Pan Non Stick
| Sleutelwoord: | de importeur van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel voor pan niet stok, de plaat van de aluminiumci |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
Van het de Strookkleur Met een laag bedekte Kanaal van de aluminiumlegering van het de Brievenaluminium de Strookrol voor Brief
| Sleutelwoord: | de strook van de aluminiumlegering, kleur bedekte aluminiumstrook, het kleur met een laag bedekte me |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3105 H18 Dunne aluminiumband voor vervoer op spoor
| Graad: | 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Breedte: | 201550mm |
Gepolijste aluminium spoel 1050 1060 3003 Spiegel aluminium plaat rol voor architectonisch plafond decoratie
| Productnaam: | Gepolijste aluminium spiegelplaat |
|---|---|
| Legering: | 1000 serie -5000 serie |
| Woedeaanval: | O-H112 |
1050 1060 1100 3003 Keukengerei en Lichten van HO Aluminum Circle Round For Cookwares
| Productnaam: | De Cirkel van de aluminiumschijf, aluminiumcirkel 1100, aluminiumschijf |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |
3mm Rol 1050 van de Aluminiumstrook 1060 1070 1100 de Rol van de Aluminiumstrook van 3A21 3003 3103 3004 5052 8011
| naam: | Aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong:: | CHINA |
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |

