Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum 5083 sheet ] bij elkaar passen 365 producten.
De douane die Hoge Weerspiegelende Spiegel oppoetsen beëindigt de Plaat van het Aluminiumblad
| Productnaam: | De spiegel beëindigt de Plaat van het Aluminiumblad, het Bladplaat van het Douane Oppoetsende Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3105 3003 H14-Plaat 1.2mm van het Aluminiumblad 4mm 7mm 16mm Dik Aluminiumblad voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, aluminiumblad voor verkeersteken |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
T851 Aluminium Diamond Plate 5 Bar 1000 de Plaat van het Aluminiumloopvlak
| SLEUTELWOORD: | plaat 5 bar 1000 van de aluminiumcontroleur, plaat 1000 van de aluminiumcontroleur, Aluminium Geruit |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5.0mm In reliëf gemaakt Aluminiumblad 5052 3000 Reeksen Aluminiumdiamond plate sheets
| Productnaam: | betreedt de aluminium geruite plaat, 5 baraluminium plaat, 2mm de plaat van de aluminiumcontroleur |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 1070 PE PVDF het Aluminiumrol van Deklaagdiamond orange peel stucco embossed
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O - H112 |
| Dikte: | 0.15mm5.0mm |
Aluminiumplaat 3003 1050 1100 h14-Aluminiumblad 0.3mm de Plaat van het Plaataluminium voor Dak
| Sleutelwoord: | aluminiumplaat 3003,aluminiumplaat 1050,aluminiumplaat voor dak |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Legering 6063 6061 van de het Aluminiumrol van t6 t4 van het het Aluminiumblad het Broodjesvoorraad
| Sleutelwoord: | 6063 6061 het aluminiumrol van t6 t4, 6061 het broodje van de aluminiumlegering, aluminiumrol 6063 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
Diamanten aluminium plaat met bord 1050 1100 3003 5052 geïmprimeerd aluminium plaat
| legering: | Aluminiumplaat van de 1000-, 3000-, 5000- of 6000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, op maat |
Het Aluminiumcirkel van 1050HO A3003 om het Blad Pan Aluminium Disk For Cookware van het Schijfaluminium
| Productnaam: | 1050HO het aluminium van de aluminiumcirkel, de pan van het aluminiumblad, aluminiumschijf voor cook |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |
18oz gladde luchtvaartfoliecontainer 520ml aluminiumfolie lunchdoos luchtvaartkwaliteit
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Bui:: | H14 |
| Gebruik:: | Luchtvaart klasse |

