Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium sheet roof ] bij elkaar passen 154 producten.
1060 1070 PE PVDF het Aluminiumrol van Deklaagdiamond orange peel stucco embossed
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O - H112 |
| Dikte: | 0.15mm5.0mm |
En573-1 de Rolpe van het gootdakwerk Geschilderde Aluminium Deklaag T851
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | Yongshengaluminium |
T851 40mm de Strookrol Geleid Profiel van het 3004 Weeraluminium voor Treden
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 H34 Aluminium spoelplaat, aluminium dakband spoel voor precisie-engineering en -productie
| Certificaat: | SGS, ISO, RoHS, enz. |
|---|---|
| Oppervlak: | Molenafwerking |
| Sollicitatie: | Aluminium raam, deur, vliesgevel, leuning, normaal aluminium profiel, decoratief en industrieel alum |
5052 H32 1060 H24 Al Gedrukt Aluminium 3003 H14 Aluminium Kaartschijf
| Graad: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Type: | Plaat |
| Temperatuur: | O-H112 |
Onbewerkt aluminium spoelrolplaatstrip vervaardigd voor deuren Lichtgewicht en duurzaam materiaal
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| dikte: | 0.1 mm - 3,0 mm |
T851 Vooraf geverfte Aluminiumrol
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1060 0.3mm 0.6mm 1.2mm de Voorraad van het de Rolbroodje van het Diktealuminium
| SLEUTELWOORD: | Koudgewalste aluminium spoelen, aluminium spoel voor dakbedekking |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
1100 aluminium spoel industriële kwaliteit puur 1 mm 2 mm 3 mm 5 mm Mill Finish
| Legering/Rang: | 1000-serie |
|---|---|
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Dikte: | 0,2-8,0 mm |
505mm 510mm verften 1050 Met een laag bedekte Aluminiumrol o-H112 vooraf
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | Yongshengaluminium |

