Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium sheet roof ] bij elkaar passen 154 producten.
Dik 0.8mm Zuivere Lege Aluminiumplaat 3003 H14 ASTM B209
| Sleutelwoord: | lege aluminiumplaten, aluminiumblad 0.8mm, zuivere aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiumrol 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 1050 1060 1100 aluminium spoel (3003 3105 aluminium spoel) 5052 6061 aluminium plaatrol |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
6061 6063 7075 T6-Aluminium de plaat van het blad/6061 6063 7075 T6 Aluminium
| Sleutelwoord: | 6061 de Plaat van het aluminiumblad, 6063 Aluminiumblad, 7075 T6-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Hoog - kwaliteit 1050 het Metaal van het Aluminiumblad voor Bouwmateriaalplaat
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, het Metaal van het Aluminiumblad voor Bouwmateriaal |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Dikte: | 0,2 mm - 350 mm |
Fabrieksprijs 1050 de Fabrikant van de het Aluminiumplaat van het Aluminiumblad o-H112
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, 1050 de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Buigen, Decoilen, Lassen, Ponsen, Snijden |
| Bui: | O - H112 |
Vervaardiging 6061 van de aluminiumplaat de Prijs van het Aluminiumblad per het Aluminiumplaat van kg 6082 t6 6061 t651
| Sleutelwoord: | aluminium 6061 t6 dikte 4 mm, aluminium spoelplaat, aluminium 6061 t4 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Van de het Aluminiumrol van gelijkstroom CC 3003 H14 1060 Gipspleister In reliëf gemaakt van de het Aluminiumcontroleur de Plaatblad
| Productnaam: | In reliëf gemaakt Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Douane 1060 1050 1100 van de het Aluminiumlegering van h14 h24 Blad 2mm 3mm 12mm het Broodje van het Aluminiumblad voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaten platen,aluminiumplatenrol,1060 aluminiumplaten |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Graad: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
Leverancier 1050 1060 1100 2mm Aluminiumblad 1500x3050mm van het aluminiumblad het Broodje van de de Plaatfolie van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 1050 aluminiumbladen, 1100 aluminiumblad, Aluminiumblad 1500x3050mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Het Bladbroodje 2.0mm 3,0 Mm-Aluminiumplaat 80mm X 200mm van het hoge Precisiealuminium Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Het Blad van het hoge Precisiealuminium, Aluminiumblad 2.0mm, Aluminiumblad 3.0 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |

