Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium sheet roof ] bij elkaar passen 154 producten.
0.36mm Afrikaans aluminium tegel voor dakkleur gecoate aluminium spoel corrosiebestendig
| Legering/Rang: | 3009 5008 6005 9005 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.27 0.29 0.30 0.36 0.45 0.46mm |
Op maat gemaakte 4 X 8 aluminium traanplaat 1,5 mm 5754 5083 3003 reliëf aluminium diamantplaat plaat rol
| Productnaam: | aluminium loopvlakplaat 4x8, aluminium diamanten loopvlakplaat, aluminium chequerplaat |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
Vervaardiger in China Leverancier Aluminiumplaat 0,15-25,0 mm Aluminiumplaat
| Materiaal: | 1 Legering van het 3 5 6 8 Reeksenaluminium |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Pallet |
| breedte: | 10mm-2200mm |
1060/3003/5052/6061 Aluminiumplaten rol Aluminium spoelplaat Aluminiumstrook
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
| breedte: | 102000mm |
In reliëf gemaakt Diamond Aluminum Plate 6083 6063 de plaatblad van de aluminiumcontroleur
| Trefwoord: | Reliëf diamant aluminium plaat, aluminium geruite plaatplaat, geruite platen aluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5 Bar Patroon Diamant Aluminium Checker Plaat 5083 Embossed Aluminium Plaat Fabrikant In China
| Productnaam: | Aluminium diamantplaatblad |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O - H112 |
1000 Reeksen de Kleur Met een laag bedekte van de Aluminiumrol PVDF Deklaag voor Gootdakwerk
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | Yongshengaluminium |
5052 8083 5754 6061 6063 1,5 mm 1 mm 2 mm 3 mm dikke aluminiumplaat voor gebouwen
| legering: | 5000 serie, 6000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H18,H24,H32,H34,H111,H112,T4,T6,T651, enz. |
| Dikte: | 0.15-600 mm |
Pe van de het Aluminiumkleur van Pvdf het Met een laag bedekte Blad voor het Maken van Dakwerk
| productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Vooraf geverfte Aluminium Met een laag bedekte Rol
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | Yongshengaluminium |

