Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium sheet roof ] bij elkaar passen 154 producten.
Houten de Korrelaluminium Met een laag bedekte Rol van PVDF voor Bouw
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | Yongshengaluminium |
Geverfd RAL Kleur 1060 3003 3004 5052 PVDF PE Voorverfd Kleurbedekt Aluminium spoelen Platen
| Pakket: | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
| Verpakkingen: | PE, PVDF |
2mm dik 5754 5083 de Weerstand van de het Broodjest851 Slijtage van de Aluminiumstrook
| Productnaam: | Aluminiumstroken |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
De A1060a3003 Kleur bedekte de Vooraf geverfte Bui van de Aluminiumrol T3 met een laag
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | Yongshengaluminium |
1050 H18 Aluminium spoel 3105 O Temperatuur 0,3 mm-6 mm voor dakbedekking Breedte 1000 mm-1500 mm
| Naam: | 1050 H18 Aluminium spoel 3105 O Temperatuur |
|---|---|
| Temperatuur: | O - H112 |
| Dikte: | 0.2mm8.0mm |
O aan PE van H112 5.0mm PVDF Vooraf geverfte Aluminiumrol voor Openluchtdakwerk
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3003 H14-de Molen beëindigt Geschilderde Aluminiumrol voor Dakwerk en Goot
| Productnaam: | Geschilderde Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Voorgeschilderd. Kleurgecoate aluminium voor aluminiumcomposite panel (ACP) PVDF verf.
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0.23.0mm |
| breedte/lengte: | Als uw behoeften |
PVDF coating Color Coated Aluminium Alloy Metal Aluminium Coil
| Legering/Rang: | 1050 1070 3003 3004 5052 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O H12 H14 H18 H24 H32 H111 H112, enz. |
| Dikte: | 0.2mm6.5mm |
1600mm het 5052 Met een laag bedekte Broodje van de het Metaalrol van het Aluminiumblad met Logo Custom
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

