Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium sheet circle 80mm ] bij elkaar passen 49 producten.
De aangepaste Cirkel van het Aluminiumblad 80mm tot 1000mm de Plaat van de Aluminiumcirkel
| Productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De molen beëindigt de Cirkels van het Aluminiumschijven van H32 5052 voor Verkeersteken
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Ronde aluminiumplaat 1050 1060 1100 3003 5052 cirkel
| Toepassing: | Potten, Pannen, Braadpannen Enz. |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Vorm: | cirkel |
RoHS 1050 de Cirkel van de Aluminiumlegering 0,1 - 6.0mm Dikte 80 - 1000mm Diameter
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Vorm: | cirkel |
| Dikte: | 0.136.5mm |
De Schijvencirkels van het Stok niet Aluminium
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De Cirkels van het Aluminiumschijven van de T3t8 T351 T851 Diepe Tekening
| Productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De Schijvencirkels van het diepe Tekeningsaluminium voor Cookware-Werktuigen
| productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Yongsheng O aan H112-Aluminium om Plaat voor Pottenwerktuigen
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1000 3000 5000 serie Ronde aluminiumplaat van aluminiumlegering Disc Custom Aluminium cirkel
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
| Diameter: | 801000mm |
1060 3003 3005 3105 de Poolse Ronde Schijf van het de Cirkelaluminium van het Schijfaluminium voor Cookwares
| Sleutelwoord: | 3003 3005 3105 Aluminiumcirkel, 1050 1060 1100 Aluminiumschijf, Aluminiumcirkel voor Cookwares |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |

