Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium sheet circle 80mm ] bij elkaar passen 49 producten.
Aluminium schijf cirkel rond plaat 1050 1060 1100 8011 plaat
| Oppervlaktebehandeling: | Het anodiseren, het Oppoetsen, het Plateren, Enz. |
|---|---|
| Verpakking: | houten doos, pallet, enz. |
| MOQ: | 3 ton |
DD Aluminiumplaat van gelijkstroom 99,5% 1050 6061 voor Diepe Tekeningskooktoestel
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Yongsheng 1xxx 1100 1050 2.5mm Aluminiumschijf 1000mm Diameter
| Productnaam: | Aluminiumschijf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1050 1060 1100 3003 3005 Aluminiumschijf voor Cookware-Lamp
| Productnaam: | Aluminiumschijf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
D200mm het Aluminiumschijf van Linea van de Roldeklaag voor Verkeersteken
| Productnaam: | Aluminiumcirkel/Schijf |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
A3003 beëindigt de Molen van de Aluminiumschijf Deklaag voor Pan Non Stick
| Sleutelwoord: | de importeur van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel voor pan niet stok, de plaat van de aluminiumci |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
De spinnende Schijf van het de Diepe Tekeningsaluminium van gelijkstroom CC voor het Koken van Waren
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
T351 eindigt de Molen van Pan Colored Coat Aluminum Disc H18 voor Kooktoestel
| Sleutelwoord: | oppoetsende aluminiumschijf, 30mm aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van de inductiebasis voor coo |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
Roestvrije 1100 Schijven van Cirlce van de Aluminiumlegering 80 - 1000mm met Dikte 0.1mm
| Toepassing: | Potten, Pannen, Braadpannen Enz. |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Diameter: | 801000mm |

