Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium sheet circle 80mm ] bij elkaar passen 49 producten.
1000mm Schijf 1050 van de Aluminiumcirkel 1060 1100 voor Industrieel
| Pakket: | Houten pakket |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Diameter: | 801000mm |
O-H112 Bui 1050 Aluminium 1100 om Plaat voor Cookware
| productnaam: | Aluminiumcirkel/Schijf |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
SGS Spiegel poetste Met een laag bedekt Aluminium om Cirkel voor Keuken op
| Productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De molen beëindigt Geanodiseerde Plaat 10 Duim 1mm van de Aluminiumcirkel
| Productnaam: | Aluminiumcirkel/Schijf |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Diepe Tekening 0.5mm tot 6.0mm de Ronde Plaat van de Aluminiumcirkel voor Cookwares
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Cirkel en schijf van legering van aluminium van de serie 3000 voor kookgerei
| legering: | 3003 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
Het Aluminiumschijf 1070 Aluminium Weerspiegelend Blad ASTM B209 van H14cookware
| Sleutelwoord: | aluminiumschijf voor cookware, het aluminium van de cirkelplaat, 1060 de schijf van de aluminiumcirk |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
0.5mm 0.6mm 0.7mm H22 H24 om SGS van Aluminiumschijven
| Productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1100 3003 1050 1060 3005 3105 Poolse Ronde de Cirkelschijf van het Schijfaluminium voor Cookwares
| Sleutelwoord: | 3003 3005 3105 Aluminium cirkel (1050 1060 1100 aluminium schijf) aluminium cirkel voor kookgerei |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
1100 3003 1050 3005 3105 de Poolse Ronde Schijf van de Aluminiumcirkel voor Cookwares-Pan
| Productnaam: | de schijf van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel 1100, de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |

