Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium sheet circle 80mm ] bij elkaar passen 49 producten.
0.5mm tot 6.0mm 8011 Spaties van de het Aluminiumcirkel van H12 H14
| Productnaam: | Aluminiumschijf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Diepe Tekening 3003 de Spaties van de Aluminiumcirkel voor Cookware
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Legering 1060 Diepgetrokken Aluminium om Cirkelvlakte voor Industriële Verlichting
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1100 3003 Schijf 25mm niet van het Stok Oppoetsende Aluminium Inductiebasis
| Sleutelwoord: | oppoetsende aluminiumschijf, 30mm aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van de inductiebasis voor coo |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
180mm 1050 1060 de Ronde van de de Schijfplaat van de Aluminiumcirkel Cirkel van het het Bladaluminium voor Cookware-Pizzapan
| Sleutelwoord: | aluminium om schijf, de plaat van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkels voor cookware |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
0.6mm dik 50mm Dia H32 de Cirkelblad van het Legeringsaluminium
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1050 HO Aluminum Circle Sheet Aluminium Round Plate For Cookware
| Productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5005 5052 5083 Aluminium cirkelplaten Ronde platen Aluminium wafers
| legering: | 5005 5052 5083 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
| Diameter: | 801000mm |
De Cirkelplaat van het diepe Tekeningsaluminium
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Keuken 0.3mm 0.4mm 0.5mm T4 T8 de Plaat van de Aluminiumcirkel
| Productnaam: | Aluminiumschijf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

