Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 coil aluminum stock ] bij elkaar passen 224 producten.
5A02 aluminiumfolie Jumbobroodje voor Voedsel560mpa H112 Bui
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor Voedsel, Aluminiumfoliedocument, Aluminiumfolie Jumbobroodje |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Industriële Aluminiumfoliebroodjes voor Huishouden/Medische 0,006 - 0.2mm H112
| Naam: | Aluminiumfoliebroodjes |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Breedte: | 10mm ~ 1500mm |
De aluminiumfolie rolt Voedselrang 1060 3003 5052 8006 8011 voor Medisch
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Aluminiumfoliebroodje 10 microns 8011 van de het Voedselrang van de Aluminiumfolierol het Huishoudenaluminiumfolie
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
3105 H18 Dunne aluminiumband voor vervoer op spoor
| Graad: | 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Breedte: | 201550mm |
3004 5052 8006 Industriële Groothandel 0.2mm van het Aluminiumfoliebroodje
| Sleutelwoord: | 3004 aluminiumfolie, Industrieel Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 5052 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
0.1mm 350mm de Bladen van de Aluminiumlegering plateren 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| naam: | Aluminium plaat |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O - H112 |
Eenmalige broilerpan grill grote BBQ-rooster voor het koken aluminium bak
| Naam van het product: | Grillpan met aluminiumfolie |
|---|---|
| Grootte: | 450 x 300 x 26 mm |
| Gewicht: | gram 56 |
1 2 Grootte Folie 4 Extra Diep Stoom Tafel Pan Aluminium Stoom Tafel Roaster Pan
| Naam: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Top-out grootte: | 123⁄4 inch x 103⁄8 inch. |
| Top in grootte: | 113⁄4 inch x 91⁄2 inch. |
6 inch ronde mini pie pan 12 ounce aluminium folie potpie pannen
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Vorm: | Rond |

