Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 coil aluminum stock ] bij elkaar passen 224 producten.
7075 T6-de het Aluminiumplaat van de Luchtvaartrang anodiseerde Molen eindigt
| Sleutelwoord: | 7075 aluminiumblad, aluminium 7075 t6,7000-de Legeringsbladen van het Reeksaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
3003 1000 Vuurvast het Dakblad van het Reeksh24 Golfaluminium
| Sleutelwoord: | Het Blad van het aluminiumdakwerk, 3003 de H24 Golfplaat van het Aluminiumdak, Aluminiumdak |
|---|---|
| Materiaal: | 1000 reeksen, 3000 reeksen, 5000 reeksen, het blad van het 6000 reeksenaluminium |
| Technisch: | Warmgewalst |
Huishouden de Folie Jumbobroodje 150m van het 6 Micronaluminium Geurloze Verpakking
| Sleutelwoord: | de folie van het 6 micronaluminium, Aluminiumfolieimporteurs, Aluminiumfolie voor Verpakking |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
1050 1060 Met een laag bedekte Aluminiumplaat voor de Bouw van Bekleding
| Sleutelwoord: | aluminiumplaat 5083,6061 de plaat van de aluminiumlegering, 3003 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
Douane 0.3mm 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm de 4mm Dikke Plaat van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | aangepaste aluminiumplaat, aluminiumplaat van 2 mm tot 3 mm dik, aluminiumplaat van 4 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
1 3 Folie stoom tafelpan Folie deksels - 100 doos 64 oz
| Naam: | 1 3 folie stoomtafelpan |
|---|---|
| Top-out grootte: | 12-5/8" x 6-1/2" |
| Top in grootte: | 11 1/2" x 5 1/2" |
Breedte 100mm Plaat 1050 3105 van het Buit851 Aluminium voor Dakwerk
| Sleutelwoord: | aluminiumlegering 5083, aluminiumblad 1050, aluminiumplaat a5052 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
1100 3003 Schijf 25mm niet van het Stok Oppoetsende Aluminium Inductiebasis
| Sleutelwoord: | oppoetsende aluminiumschijf, 30mm aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van de inductiebasis voor coo |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
0.75mm Leverancier 1100 van de Aluminiumplaat 6061 7005 Bladen
| sleutelwoord: | 0.75mm Aluminiumplaat, 1/4 aluminiumblad, 6061 aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blad van het het Aluminiumdakwerk van 1xxx 3xxx het Beste in het Blad van het het Aluminiumdakwerk van Nigeria 0.3mm-0.7
| Sleutelwoord: | het beste blad van het aluminiumdakwerk in Nigeria, aluminiumblad 0.3mm, het blad van het aluminiumd |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

