Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
Groothandel 8 - 50 Mic Aluminum Foil 8011 Aluminiumfoliebroodje voor Dienblad
| sleutelwoord: | 8011 het Broodje van de aluminiumfolie, Aluminium Foll voor Aluminiumdienblad |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
5 \ Industriële de Bandfolie 1600mm van het 6 Broodjeshuishouden van de Reeksaluminiumfolie
| Naam: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (volgens klantenvereisten) |
Industriële Aluminiumfoliebroodjes voor Huishouden/Medische 0,006 - 0.2mm H112
| Naam: | Aluminiumfoliebroodjes |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Breedte: | 10mm ~ 1500mm |
8 - 50 Mic Silver Aluminum Foil Roll 1/3/5/8 van de Voedselreeksen Rang
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
0.5 mm Aluminiumstrook Aluminium spoelen Strook voor industriële gebouw verpakking
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Breedte: | 32600mm |
1 2 Grootte Folie 4 Extra Diep Stoom Tafel Pan Aluminium Stoom Tafel Roaster Pan
| Naam: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Top-out grootte: | 123⁄4 inch x 103⁄8 inch. |
| Top in grootte: | 113⁄4 inch x 91⁄2 inch. |
8011 H24 Aluminiumfolie met een dikte van 10 microgram in voorraad Jumbo roll voor verpakking
| Legering: | 8011 |
|---|---|
| Woedeaanval: | H24 |
| Dikte: | 0,01 mm |
6 inch ronde mini pie pan 12 ounce aluminium folie potpie pannen
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Vorm: | Rond |
Eenmalige broilerpan grill grote BBQ-rooster voor het koken aluminium bak
| Naam van het product: | Grillpan met aluminiumfolie |
|---|---|
| Grootte: | 450 x 300 x 26 mm |
| Gewicht: | gram 56 |
Gecoate aluminium spoel Aluminium plaat rol Fabriek PE PVDF Kleur coated aluminium spoel Voor ACP
| Naam van het product: | Kleurrijke aluminium rollen |
|---|---|
| legering: | 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| Temperatuur: | O-H112, enz. |

