Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
SGS die Kleur lassen bedekte Geschilderde UV Bestand van de Aluminiumrol met een laag
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5A02 aluminiumfolie Jumbobroodje voor Voedsel560mpa H112 Bui
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor Voedsel, Aluminiumfoliedocument, Aluminiumfolie Jumbobroodje |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
De Broodjesjumbo 1235 3003 5052 van het foliealuminium 8006 8011 Aluminiumfolierol
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, de broodjes van het foliealuminium, Aluminiumfolierol |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
3004 5052 8006 Industriële Groothandel 0.2mm van het Aluminiumfoliebroodje
| Sleutelwoord: | 3004 aluminiumfolie, Industrieel Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 5052 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
6061 aluminium Diamond Plate 0,13 - 6.5mm de Dikke Plaat van het Aluminiumloopvlak
| sleutelwoord: | 6061 geruite aluminium plaat, aluminium loopvlakplaat, 0,13-6,5 mm aluminium traanplaat |
|---|---|
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Legering/Rang: | 1000-serie-8000-serie |
Van het de Korrelaluminium van de fabrieksprijs bedekte de Houten Kleur van het de Rolbroodje Koudgewalste Rol met een laag
| sleutelwoord: | Houten Korrel Met een laag bedekte Aluminiumrol, Koudgewalste Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | 1000-7000-serie |
Houten Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol 1050 3003 3004 3105
| sleutelwoord: | Houten Korrel Met een laag bedekte Aluminiumrol, Koudgewalste Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | 1000-7000-serie |
het Aluminium Geruite Plaat 1050 van 3Bar 5Bar niet Misstapaluminium In reliëf gemaakt Blad
| SLEUTELWOORD: | 1050 Geruite Aluminiumplaat, Aluminium In reliëf gemaakt Blad 1050 |
|---|---|
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Toepassing: | Bouw, Bevloering, Ijskast, wijnkabinet, keukenkast enz. |
Metaal Broodje 3003 van de de Bouwaluminiumfolie H46-Aluminiumfolie Groot Broodje
| SLEUTELWOORD: | 3003 het Broodje van de aluminiumfolie, H46-Aluminium Foll, Metaal het broodje van de de Bouwalumini |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Breedte: | 10mm ~ 1500mm |

