Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
De Strookbroodje van het Yongsheng1xxx 1050 0.5mm H24 Aluminium
| Naam van het product: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminiumfolie Jumbo Roll Huishoudelijk voedsel Klasse 14 Micron Folie grondstof
| Verpakking: | Houten verpakking |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Productnaam: | aluminiumfoliebroodje |
4 X 8 Aluminium plaat 0,5 mm 1,0 mm 1 bar Aluminium plaat
| Productnaam: | Aluminium geruite plaat |
|---|---|
| Legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
| Woedeaanval: | O-H112, T4, T8, T651 |
Morrir Aluminium Reflective Sheet Roll Finish Gepolijste Platen
| Dikte: | 0.110mm |
|---|---|
| breedte: | 101500mm |
| Lange: | 1m-12m of aangepast |
8011 Hookah Aluminiumfolie rol 0,009-0,2 mm Dikte Aluminiumfolie voor kachel
| Productnaam: | Hookah Aluminium folie rol |
|---|---|
| legering: | 8011 |
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
Plaat 1060 van het dakwerkaluminium 3mm het Aluminiumprijs van de Aluminiumrol per kg
| Productnaam: | De Rol van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
0,1 - 3,0 mm aluminium spoelstrip die 1060 1100 3003 8011 anodiseert
| Dikte: | 0.13.0mm |
|---|---|
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
| Lengte: | Aangepast |
1100 3105 5052 Aluminium Diamond Plate 4x8 8/1 Blad 2200mm
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 1100,3105 aluminiumblad, 5052 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
Het Blad pre Geschilderd van het A5052h32 Aluminium Aluminiumrol voor de Organismen van het Kanaaljacht
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
3003 3105 5052 het Metaalleverancier In het groot 4x8 van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | aluminiumblad 3003,3105 aluminiumblad, in het groot aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

