Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
Architecturale Decoratie 2.0mm Rode Geanodiseerde Aluminiumrol
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Geschilderde het Aluminiumrol van de meubilair Lichtblauwe 1000mm Breedte T8
| Productnaam: | Geschilderde Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3003 3105 Kleur Met een laag bedekte Geschilderde PE PVDF van de Aluminiumrol
| productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
H112 Pe Met een laag bedekt het Aluminiumblad van Pvdf Kleur voor het Maken van Dakwerk
| productnaam: | Geschilderde Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
PE PVDF die 6.0mm het Blad Antialkali schilderen van het Kleurenaluminium
| productnaam: | Van het kleuren (Deklaag) Aluminium de Rol/het Blad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000Series, 3000Series, 5000Series, 6000Series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Gepaste kleur die Geschilderde het Aluminiumrol in reliëf maken van PVDF Deklaag
| productnaam: | geschilderd Aluminiumrol/Blad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000Series, 3000Series, 5000Series, 6000Series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Diameter 50 tot 240mm Aluminiumcirkel 2 tot 6mm Dikte 1050 3003 5052 Fabrikant From China
| Naam: | Aluminiumcirkel |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Gebeëindigde Molen |
Zware aluminiumfolie rollen 1235 3003 8011 8021 H14 Temperatuur
| legering: | 1235, 3003, 5052, 8011, 8021 enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0,006-0,2 mm |
| Breedte: | 101500mm |
1 2 Grootte Folie 4 Extra Diep Stoom Tafel Pan Aluminium Stoom Tafel Roaster Pan
| Naam: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Top-out grootte: | 123⁄4 inch x 103⁄8 inch. |
| Top in grootte: | 113⁄4 inch x 91⁄2 inch. |
6 inch ronde mini pie pan 12 ounce aluminium folie potpie pannen
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Vorm: | Rond |

