Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
Fabriek 8011 van China van de het Broodjesprijs van Aluminiumfoill de Folie van de het Voedselrang
| sleutelwoord: | 8011 het Broodje van de aluminiumfolie, de Aluminiumfolie van de Voedselrang, 8011 de Prijs van Alum |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Grondstof Aluminiumcirkel 1100 voor niet-stick potpan
| legering: | 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.13-6.5mm |
8079 8006 Document Aluminiumfolie Jumbovoedsel Verpakking 11 Micron het Jumbobroodje van de 35 Micronaluminiumfolie
| Sleutelwoord: | Papier Aluminiumfolie,35 Micron Aluminiumfolie, Aluminiumfolie 1235 Jumbo Roll Food Packaging |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Diameter 80 tot 1500mm Aluminium Cirkel Mill Finish Aangepaste Aluminium Cirkel Schijf Voor Industriële Toepassing En Fabricage
| Applicatie: | Kookgerei, auto-onderdelen, elektronica, verpakkingen |
|---|---|
| Laadpoort: | Qingdao Port, Tianjin Port, Shanghai Port. |
| Treksterkte: | 95-135mpa |
1050 1060 1100 3003 de Rolbroodje van het 5052 Legeringsaluminium
| sleutelwoord: | 1050 1060 1100 aluminiumrol, 3003 aluminiumrol, 5052 aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
1060 1100 H24-het Broodjes1xxx 3xxx 5xxx 6xxx Reeksen van de Aluminiumrol voor Automobiel
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminiumrol 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 1050 1060 1100 aluminium spoel (3003 3105 aluminium spoel) 5052 6061 aluminium plaatrol |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 verften Gekleurde Met een laag bedekte de Rolstrook van het Aluminiumblad voor Dakwerk vooraf
| sleutelwoord: | De Rol van het aluminiumblad voor Dakwerk, Vooraf geverfte Gekleurde Met een laag bedekte de Rolstro |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat voor Cookwares en Lichten
| Sleutelwoord: | 1050 1060 1100 3003 Aluminiumplaat, Aluminiumplaat voor Cookwares en Lichten, 5083 6061 Aluminiumbla |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
1060 1050 1100 de Pvc Vooraf geverfte van het het Aluminiumblad van de Deklaagkleur Met een laag bedekte Rol Kleur voor Goot
| Sleutelwoord: | pvc bedekte aluminiumblad, aluminium met een laag bedekte met een laag rolgoot, aluminiumkleur met e |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

