Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
3mm 6mm Plaat 0,25 van de Aluminiumcontroleur de plaat4x8 blad van de aluminiumdiamant
| SLEUTELWOORD: | 3mm de plaat van de aluminiumcontroleur, plaat 6mm, 0,25 Blad van de aluminiumcontroleur van Alumini |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
SGS 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx in reliëf gemaakt het aluminiumblad van het Reeksaluminium Diamond Plate Sheets
| Productnaam: | Diamond Embossed Aluminum |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De spiegel beëindigt van de het Broodjesspiegel van het Aluminiumblad van de het Aluminiumplaat Poolse het Broodjesstrook
| Productnaam: | De spiegel beëindigt het Broodje van het Aluminiumblad, Plaat van het Spiegel de Poolse Aluminium, h |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
2mm Dikte 6061 T6-Blad 100mm van de Aluminiumplaat Breedte
| Sleutelwoord: | 2mm dikte 6061 t6-aluminiumplaat, 4 mm-aluminiumbladen, 6061t6-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Scherpe het Metaallegering 3003 van het Aluminiumblad 3105 3005 10 mm het Aluminiumplaat van 1,5 mm dikte voor Dak
| Sleutelwoord: | Het Metaal van het aluminiumblad, het aluminiumblad van 1,5 mm dikte, Aluminiumplaat voor Dak |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 3003 3004 3005 3105 |
3mm In reliëf gemaakt het Aluminium Geruit Blad van het Aluminiumblad 8x4
| Productnaam: | Aluminium Diamond Plate Sheets, Plaat 3mm, 8x4-de plaat van de Aluminiumcontroleur van de aluminiumr |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3xxx 3003 Kleur voorgeverfd buigdak met een aluminiumlegering
| Naam: | Kleurgecoate aluminium spoel |
|---|---|
| Graad: | 1100, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3104, 3105, 5005, 5052, 5754 enz. |
| Dikte: | 0.2-6.5 mm |
3003 H18 Aluminium spoel 0,5 mm x 1220 mm Voor honingraat plaat gebruik
| Legering/Rang: | 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Dikte: | 0.1300mm |
De molen beëindigt Dia 350mm H24-Aluminiumschijf voor Cookware-Verlichting
| Productnaam: | Aluminiumschijf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1600mm Geruite Plaat Vijf van het Breedtealuminium Drie van het de Plaatbars Blad van de Aluminiumcontroleur
| Productnaam: | Diamond Embossed Aluminum |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
| Woedeaanval: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |

