Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
O-H112 Plaat 3003 van de Aluminiumcontroleur van het de Plaatblad van het Aluminiumloopvlak de Fabrieksprijs
| Sleutelwoord: | 3003 geruite Aluminiumplaat, o-H112 Aluminium Diamond Plate |
|---|---|
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/Rang: | 1000-serie-8000-serie |
Gegroefde Diamant Aluminium Plaat 5754 5052 Aluminium Traanplaat 1050 3003 Gegroefde Aluminium Spoel
| Trefwoord: | reliëf diamant aluminium plaat, aluminium geruite plaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-8000-reeksen |
| Woedeaanval: | O - H112 |
1070 6061 6063 Spiraal van legering van aluminium voor afzuigers en warmtewisselaars
| legering: | 6060 6061 |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,H28,H36 |
| Dikte: | 0.1-6.0 mm, op maat |
Kleine aluminium cirkelplaat 3003 H24 cirkel aluminium pannen
| legering: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Diameter: | 801000mm |
De spinnende Schijf van het de Diepe Tekeningsaluminium van gelijkstroom CC voor het Koken van Waren
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
SGS Spiegel poetste Met een laag bedekt Aluminium om Cirkel voor Keuken op
| Productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Aluminiumfolie Voedingsmiddelenkoekfolie
| legering: | 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H18, H24, H22, enz. |
| Thickness: | 12mic |
1xxx serie 3 - 2600 mm breedte aluminium strip spoel voor kanaal brief
| legering: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Verwerkingsdienst: | Buigwerk, afwikkelen, lassen, steken, snijden |
Grondstof Aluminiumcirkel 1100 voor niet-stick potpan
| legering: | 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.13-6.5mm |
Stucco Aluminium 0,3-0,8 mm Oranje Schil Geprinte Plaat 1000 Serie
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.15200mm |
| breedte: | 500-2440 mm |

