Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
Spiegel 1100 3003 Aluminiumstrook Metalen strook Gepolijst
| legering: | 1050 1060 3003 3004 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H24, H26, enz. |
| Dikte: | 0.2-2.0 mm |
Fabriek Hoogwaardige 5000-serie Aluminium Diamant gekabelde plaat Gemaakte Aluminium Diamantplaat
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O - H112 |
| dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
0.7mm 0.5mm 1050 H14 H24 Aluminium spoel voor thermische isolatie Aluminium huid
| legering: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0,5-200 mm |
5052 Gekleurde aluminium spoel Uitstekend uiterlijk 032 Aluminium spoel Aluminium geverfde spoel
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Breedte: | 20-2400mm |
Op maat gemaakte 1050 1060 1100 Aluminiumplaat Warmgewalst DC Materiaal Proces Ideaal voor kookplaten en industriële toepassingen
| Toepassingen: | Kookgerei, keukengerei, verkeerslichten, enz |
|---|---|
| Legering: | 1050 1060 3003 3105 3004 |
| Techniek: | CC/DC |
3003 6061 Aluminium Traanplaat Aluminium Diamant Traanplaat 5 Ribbels Gevormd Anti-Slip Patroon Diamant Plaat
| Cijfer: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Legering: | 1000/3000/5000/6000/etc |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2 mm - 8 mm of aangepast |
Zonne Weerspiegelende Film 1060 5mm H112 het Blad van de Aluminiumspiegel
| Legering: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.1mm5mm |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx reeks Aluminium checkplaat Aluminium loopvlakplaat Aluminium diamantplaat
| Trefwoord: | 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx serie aluminium loopvlakplaat, aluminium traanplaat, aluminium diamant metalen p |
|---|---|
| Merk: | Henan Yongsheng |
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
3105 3003 H14-Plaat 1.2mm van het Aluminiumblad 4mm 7mm 16mm Dik Aluminiumblad voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, aluminiumblad voor verkeersteken |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

