Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ rectangular aluminum foil container ] bij elkaar passen 62 producten.
Eenmalige aluminiumcontainer van voedselkwaliteit 450 ml en 800 ml blikfoliebakken met plastic deksel voor voedselverpakkingen
| Gebruik: | Verpakkingen voor levensmiddelen |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
| OEM-producten: | Beschikbaar |
Aluminiumfoliepannen 21x13 Volledige stoompannen Aluminiumfolieplaten
| Naam: | Rectangulaire foliecontainers |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
| legering: | 8011 3003 3004 |
9 g 850 ml Oplong Aluminiumfolie Serveringsplaat voor het koken
| Materiaal: | 3003 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| grootte: | 195 x 145 x 55 mm |
3003 3004 8011 Eenmalige pot van aluminiumfolie met deksel
| Rijmateriaal: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Typische vorm: | De ronde, kan worden aangepast |
| Grootte: | 200+ maten kunnen worden aangepast |
Voedingsmiddelen voor eenmalig gebruik Aluminiumfolie Voedselcontainer Aluminiumbak Rectangular Aluminiumfolie platen
| Naam: | RE 130 ((F0/8325) |
|---|---|
| Volume: | 260ml |
| Gewicht: | 2-4G |
Container 380 ml Aluminium folie lunch box tray met deksel rechthoekig / rond
| legering: | 3003/8011 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Capaciteit: | 380 ml/11,8 oz |
Warm en koud gebruik Zilveren folie bak Aluminiumfolie Voedselcontainer
| Naam van het product: | Pan van aluminiumfolie |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| legering: | 8011 3003 |
Eenmalige BBQ-folie-pannen, blikdoos, barbecue, aluminiumfolie lunchdoos
| Type: | Rechthoek |
|---|---|
| Grondstoffen: | aluminiumfolie 8011 |
| Gebruik: | Baksel. Kitchen.restaurant |
50 Gauge BBQ Aluminium Folie Roasting Pan Roaster Tin Foil Tray
| Naam: | Een rechthoekige kookplaat |
|---|---|
| Gewicht: | 11.0lb |
| Breedte: | 14 inch |
Halve plaat koekpan Aluminiumbakken 1 2 plaat koekpan Eenmalige bakpan
| Naam van het product: | Halve plaat koekpan |
|---|---|
| Grootte: | 324 x 263 x 40 mm |
| Gewicht: | 27g |

