Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ rectangular aluminum foil container ] bij elkaar passen 62 producten.
10x13 inch Half Size Deep Takeaway Rectangular Aluminium Foil Pan
| Naam: | 3500 ml halfgrote aluminiumfoliepan |
|---|---|
| Lange: | 325 mm |
| Breedte: | 262mm |
Rectangular wegwerp aluminium folie voedselcontainer met opvouwbaar deksel Perfect voor restaurant uitstapjes, catering evenementen en maaltijd voorbereiding
| naam: | RE195D |
|---|---|
| Legering/Rang: | 3004, 8011, enz. |
| Volume: | 900ml |
6.8 oz rechthoekige minibeker wegwerpaal aluminium folie cake broodpan
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Productnaam: | Mini-broodpannen |
| Hoogste Grootte: | 16.5x6.5cm |
Aluminiumfolie Voedselcontainer Rechthoekige Aluminiumbroodbakplaat
| legering: | 8011 3003 |
|---|---|
| Proefproef: | vrij |
| Graad: | Voedingswaarde |
2.25 lb aluminium folie voedselcontainer rechthoekige foliebak met helder koepel deksel
| legering: | 8011 aluminium |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 ml |
| Gewicht: | 2.25lb. |
Hoogwaardige aluminiumfoliebak met verschillende maten en dikte van 0,02 - 0,04 mm
| Vorm: | rechthoekig |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
| Toepassing: | Afhaalrestaurant, horeca, luchtvaartmaatschappij, hotel, huishouden |
3 Compartiment Rectangular Aluminium Foil Plate Voedselcontainer met eenvoudig platte deksels
| Grondstoffen: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Dikte: | 0.06 mm |
Tinnenfolie schotels Pan Aluminiumfolie container tray met plastic deksel
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant, rechthoek |
| Capaciteit: | 230 ml 450 ml 660 ml 750 ml 1000 ml 1050 ml 1350 ml 1900 ml |
Zilveren aluminium pan container met OEM beschikbaar voor prestaties
| Gebruik: | Verpakkingen voor levensmiddelen |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
Eco-vriendelijke zilveren foliecontainer voedselverpakkingsoplossingen lunchdoos
| Toepassing: | Afhaalrestaurant, horeca, luchtvaartmaatschappij, hotel, huishouden |
|---|---|
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
| Grootte: | Verscheidene afmetingen beschikbaar |

