Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ rectangular aluminum foil container ] bij elkaar passen 62 producten.
300 ml wegwerppannen van aluminiumfolie rechthoekige take-away voedselverpakkingen tinfoliecontainer met deksel
| Naam: | 300 ml wegwerppot met aluminiumfolie, rechthoekig |
|---|---|
| grootte: | 130 x 100 x 42 mm |
| Gewicht: | 3 tot en met 12 g |
Halve grootte wegwerppannen van aluminiumfolie Bakkerij Voedsel Aluminiumfoliebak met plastic deksel
| OEM-producten: | Beschikbaar |
|---|---|
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
| Gebruik: | Verpakkingen voor levensmiddelen |
3. Foliebak met deksel voor huishoudelijke aluminiumfolieverpakkingen
| Vorm: | rechthoekig |
|---|---|
| OEM-producten: | Beschikbaar |
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
Warm en koud rechthoekig aluminium lasagnebak Eenmalig aluminiumfolie lasagnebak
| Materiaal: | 99% zuiver aluminiumfolie van levensmiddelenkwaliteit |
|---|---|
| legering: | 3003 3004 8011 |
| Volledig uit: | 429x319 mm |
Herbruikbare milieuvriendelijke aluminiumfolie 20 - 200mic Dikte 2,25lb
| Materiaal: | Aluminiumlegering 8011 H22, levensmiddelen |
|---|---|
| Type: | Aluminiumfoliecontainer/aluminiumfolie pan de foliedienblad van /aluminum |
| Aluminiumfolie: | 99.7% zuiver aluminium |
280 ml 300 ml Airline Aluminium Foil Catering Container Oblong Oven-Safe
| Productnaam: | 280 ml 300 ml Airline Aluminium Foil Catering Container |
|---|---|
| Materiaal: | 99% puur aluminiumfolie |
| Grootte: | 135*120*34 mm |
Aluminium pan container met verschillende maten OEM beschikbaar
| Dikte: | 0.020.04mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
Folie Voedselverpakking Aluminiumfoliebak Zilveren PET rechthoekige aanvaard
| Raw Material: | Aluminum Foil 8011 |
|---|---|
| Shape: | Rectangle |
| Color: | Silver |
D272-44 Glanzige wandfolie container 44 oz Ovensafe Food container
| Naam: | D272-44 Glanzige wandfoliecontainer |
|---|---|
| Type: | Verpakking |
| Hoogste Grootte: | 254 x 155 x 55 mm |
20x13 " Grote foliepan wegwerpbare takeaway diepe herbruikbare aluminiumfolie container tray
| Naam: | Aluminiumfolie stoomtafelpan voor feest |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| Capaciteit: | 850ml |

