Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ pvdf aluminum painted coil ] bij elkaar passen 87 producten.
Aluminium Gouden Bladen 0.6mm Geschilderde Kleur Met een laag bedekte het Bladrol van het Aluminiumdakwerk
| Trefwoord: | kleurgecoate aluminium spoel, witte aluminium gootspoel, voorgelakte aluminium spoel |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
5052 Blauw Gecoate Aluminium Spoel PE PVDF voor Dakpannen 0.6mm
| Legering/Rang: | 1060, 3003, 5052, etc. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Tolerantie: | ±1% |
PE PVDF Geschilderde de Plaatrol 3003 3105 3.0mm 1600mm van het Aluminiumblad
| Dikte: | 0.13.0mm |
|---|---|
| Breedte: | 1001600mm |
| Lengte: | Vanaf uw requiremnets |
PE PVDF die 6.0mm Rol van het het Blad de Anti Alkalikleur Met een laag bedekte Aluminium van het Kleurenaluminium schilderen
| Productnaam: | Van het kleuren (Deklaag) Aluminium de Rol/het Blad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000Series, 3000Series, 5000Series, 6000Series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
PE PVDF Rol van het Deklaag de Kleur Met een laag bedekte Aluminium voor Heldere & Kleurrijke Binnenhuisarchitectuur
| Productnaam: | geschilderd Aluminiumrol/Blad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000Series, 3000Series, 5000Series, 6000Series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
0.36mm Afrikaans aluminium tegel voor dakkleur gecoate aluminium spoel corrosiebestendig
| Legering/Rang: | 3009 5008 6005 9005 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.27 0.29 0.30 0.36 0.45 0.46mm |
Kleurgecoate aluminium spoel van de serie 3000 Kleur PE PVDF Groothandel
| Rolidentiteitskaart: | 200/300/400/500, enz. |
|---|---|
| breedte: | 101600mm |
| polijst: | Mat, glanzend, hoog glanzend |
Vooraf geverfte PE PVDF 1060 3003 3004 5052 Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol voor Bouwmateriaal
| Verpakkingen: | PE, PVDF |
|---|---|
| Dikte: | 0.16.0mm |
| breedte/lengte: | vanaf uw vereisten |
3003 3004 3005 Duurzame met kleur beklede aluminium spoelrol voor gootspul
| Legering: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, etc. |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2-3 mm |
Houten het Bladpe van het Korrelaluminium PVDF Vooraf geverft de Deklaagblad van de Aluminiumkleur
| Sleutelwoord: | het houten blad van het korrelaluminium, pvdf het blad van het deklaagaluminium, de deklaagblad van |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

