Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ pvdf aluminum painted coil ] bij elkaar passen 87 producten.
3003 3004 3005 Gekleurde aluminium spoelen voor gordijnen en plafonds in de bouwindustrie H14 H24
| Legering: | 3003, 3004, 3005, series, etc |
|---|---|
| Temper: | H14, H24, etc |
| Dikte: | 0.2-6mm, etc |
1000mm 1600mm 0.35mm Met een laag bedekte Geschilderde Aluminiumrol voor Liftmuur
| Productnaam: | Geschilderde Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
PE 3105 3005 de Kleur Met een laag bedekte Houten Rol van het Korrelaluminium
| Productnaam: | Geschilderde Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
24 Rol van het duim de Witte Aluminium voor Rolling de Weerstand van de Poortcorrosie
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Gedrukte metalen platen, bekleed met aluminium spoel 3003 3104 3105 H16 4 x 8 spoelrol
| legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.2-6.5 mm |
10mm Breedte 0.3mm dik Pre Geschilderde PE PVDF van het Aluminiumblad voor Bouw
| Legering: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
1600mm het 5052 Met een laag bedekte Broodje van de het Metaalrol van het Aluminiumblad met Logo Custom
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3003 Gecoate aluminium spoel voor de Grote Muur ACP 0,5x1200mm 0,6x1200mm
| legering: | 3003 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.2 mm - 3.0 mm |
3003 H14-de Molen beëindigt Geschilderde Aluminiumrol voor Dakwerk en Goot
| Productnaam: | Geschilderde Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Geschilderde het Aluminiumrol van de meubilair Lichtblauwe 1000mm Breedte T8
| Productnaam: | Geschilderde Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

