Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ pvdf aluminum painted coil ] bij elkaar passen 87 producten.
Kleur gecoate aluminium spoel 3003 3004 voorgelakt 5052 geanodiseerd 3,0 mm
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0.23.0mm |
| Breedte: | 102000mm |
Aluminium spoelen Aluminium spoel rol Kleur bekleed Aluminium spoelen Plaat metalen rol
| legering: | 1050 1100 3003 3004 5051 5052 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Dikte: | 0.2-6.5 mm |
Polyester gecoate geverfde aluminium spoel / hoge kwaliteit 0,25-1,8 mm geverfde aluminium spoel
| legering: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
| Dikte: | 0,2-8,0 mm |
0.2mm0.8mm Met een laag bedekte het Aluminiumrol van 5052 5005 5083 5086 H12 Kleur
| Productnaam: | Geschilderde Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Reeks van 1xxx 3xxx 5xxx schilderde Aluminiumrol 1.0mm het Kleur Met een laag bedekte Broodje van de Aluminiumrol voor Kanaalbrieven
| Sleutelwoord: | de rol van het kleurenaluminium, kleur met een laag bedekte aluminiumrol, de rol van het kleurenalum |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Houten Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol 1050 3003 3004 3105
| sleutelwoord: | Houten Korrel Met een laag bedekte Aluminiumrol, Koudgewalste Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | 1000-7000-serie |
6.0mm 1100 H24 Vooraf geverfte Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
OEM ODM 6mm 5000 6000 Reeksen schilderde pre Aluminiumblad
| Legering: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
10mm tot 1600mm T3 T8 3105 Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrollen
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Gestreepte Gestreepte 1500mm Kleur Met een laag bedekte het Aluminiumrol van glasverbindingsstuk
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

