Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ mirror finish aluminum sheet ] bij elkaar passen 360 producten.
3mm Aluminiumblad 10mm het Aluminiumblad van de Aluminiumplaat 5x10
| Sleutelwoord: | 3 mm aluminiumplaat, 10 mm aluminiumplaat, 5 x 10 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
6061 aluminiumblad 6mm 5mm Aluminiumplaat 4mm Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 6061 aluminiumblad, 5mm Aluminiumplaat, 4mm Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Dun het Aluminiumblad 6061 van het Aluminiumblad 8x4 T6-Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Dun Aluminiumblad, 8x4-Aluminiumblad, 6061 T6-Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Geanodiseerd Aluminiumblad 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat voor Cookwares en Lichten
| Sleutelwoord: | Geanodiseerd Aluminiumblad, 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat, Aluminiumplaat voor Cookwa |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
4mm 6mm Aluminiumrol het Bladbroodje van het 6000 Reeksenaluminium
| Sleutelwoord: | 6061t6 aluminiumblad, de rolbroodje van het aluminiumblad, het aluminium van het metaalblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
5083 geanodiseerde het Aluminiumplaat 5mm van het Aluminiumblad 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Blad
| SLEUTELWOORD: | 5083 aluminiumplaat, 5083 Aluminiumblad, 5mm aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
De grote Spiegel van het Groottealuminium beëindigt Blad anodiseerde Opgepoetste 3mm 900mm 800mm
| Toepassing: | Decoratie, Bouw, Industrie |
|---|---|
| Dikte: | 0.110mm |
| Breedte: | Vanaf uw vereiste |
1000-serie High Reflective Aluminium Sheet Spiegel Gepolijste Aluminium Sheet Coil
| legering: | 1000 Reeksen |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.15.0mm |
Morrir Aluminium Reflective Sheet Roll Finish Gepolijste Platen
| Dikte: | 0.110mm |
|---|---|
| breedte: | 101500mm |
| Lange: | 1m-12m of aangepast |
4x10 Metaal van het aluminiumblad 2mm 4mm Dikte 3003 5052 de Plaat van de het Aluminiumlegering van H112 5083 A6061 T6
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

