Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ mirror finish aluminum sheet ] bij elkaar passen 360 producten.
Fabrieksprijs 1050 de Fabrikant van de het Aluminiumplaat van het Aluminiumblad o-H112
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, 1050 de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Buigen, Decoilen, Lassen, Ponsen, Snijden |
| Bui: | O - H112 |
Voorraad 1050 van het aluminiumblad 1060 1100 3003 5005 5052 5083 5754 6061 6082 t6-Molen beëindigt Aluminiumbladen Ajman
| Sleutelwoord: | voorraad 5052, aluminiumblad 6082 t6, ajman aluminiumbladen van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Fabricage geanodiseerd aluminium plaat 4 mm 6 mm 1060 3003 5083 6061 aluminium plaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm20mm |
| Lengte: | 1-12m of aangepast |
0.1 mm Aluminium spiegelplaat rol gepolijste strip spoel 3003 1060
| Dikte: | 0.110mm |
|---|---|
| De rand: | molen rand |
| Breedte: | 101500mm |
De hoge Weerspiegelende Duidelijke Opgepoetste de Plaatspiegel van het Reflector Spiegelende Aluminium eindigt
| Productnaam: | De hoge weerspiegelende spiegel beëindigt aluminiumplaat, het duidelijke opgepoetste blad van het re |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
Het zilver kleurde Duidelijke het Bladrol 0.2mm 6.0mm van het Spiegelaluminium 3mm tot 3000mm Breedte
| Naam: | Het Blad/de Rol van het spiegelaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Yongsheng 1000mm Spiegel Opgepoetst Aluminiumblad Rose Gold For Reflector 2021
| Productnaam: | Het Blad/de Rol van het spiegelaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1060 1070 H12 Spiegel Aluminium verlichting Reflectieve aluminium plaat spoel met film
| Naam van het product: | 1060 1070 H12 Spiegel Aluminium verlichting Reflectieve aluminium plaat spoel met film |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-serie-8000-serie |
| Temperatuur: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
1mm 1.3mm Hoog Weerspiegelend Opgepoetst van de het Bladrol van het Spiegelaluminium van de het Broodjesreflector het Aluminiumblad
| Productnaam: | het opgepoetste blad van de aluminiumspiegel, aluminiumplaat 1mm spiegel, het blad van het reflector |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Bui: | O-H112 |
Standaard exportpakket van geanodiseerd aluminium
| Oppervlakte: | Helder, mat, haarlijn, borstel, zandstralen, geruit, reliëf |
|---|---|
| Vorm: | Plaat, Blad, Rol |
| Certificaat: | ISO, SGS, BV |

